Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyasztott valaki Hunyadi...

Fogyasztott valaki Hunyadi János vagy Mira gyógyvizet terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Terhességem korai szakaszában tartok és mivel már volt két vetélésem, ezért a nőgyógyászom a biztonság kedvéért progeszteron pótlást írt elő. Ennek következtében már most komoly székrekedéssel küzdök, ráadásul korábban volt már aranyér problémám.


Gyógyszert nem szívesen szednék az aszalt szilvát is kerülném, mert inzulin rezisztenciám van, szigorú diétával tartom kordában, ami kizárja az aszalt gyümölcsöket.


Viszont olvastam a gyógyvizekről, valaki nagyon dicséri, de olvastam olyat is, hogy terhesség alatt tilos.


Van olyan, aki rendszeresen fogyasztotta terhesség alatt? Mit tapasztalt, az Ő orvosa mit mondott?


Ha a gyógyvíz nem jó, van kíméletes megoldásotok a terhesség időszakára?



2022. dec. 6. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a Herbaferm cseppeket javaslom, végig szedtem a terhességem alatt, mert én is hajlamos vagyok nagyon a székrekedésre, és rengeteget segített. Perjes Kinga tud hozzá adagolást adni, ha a kódjaval rendeled.
2022. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedjel nagyobb mennyisegu magneziumot, az megoldja a szekrekedes kerdeset. Amugyis jo ha szedsz.
2022. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tilos a gyógyvíz (én Salvust vedeltem a savamra), de a székrekedésre nem fog érni semmit.

Nekem a búzakorpa vált be joghurttal. Illetve a magnosolv magnézium is székletlazító, viszont könnyen át lehet esni vele a ló túloldalára, és hasmenést okozhat.

2022. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én nem javasolnám a gyógyvizet. Maximum végső esetben.

Egy kicsit nyomd meg a magnéziumot. Én magnerotot szedek, de az nem hajt meg. Viszont, ha szorulasom van, akkor iszok aznap magnesolvot is, az már meghozza a hatását.


Lenmag joghurtba keverve.

Útifű maghéj vízbe keverve éhgyomorra.

Vagy nálam meg a 100%os gyümölcslé is meghozza a hatását, bár azt nem tudom, hogy a diétád engedi e.

2022. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én keserűvizet használtam na az jó székrekedésre,salvust torokfájásra használom, amúgy jó még a laevolac szirup is.
2022. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket, nagyon hasznosak, alkalmazni fogom őket!
2022. dec. 7. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ezeket dm-ben be tudod szerezni.
2022. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!