Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida Optimát szedek 5....

Gravida Optimát szedek 5. napja. Tapasztalok mellékhatást lent kifejtem?

Figyelt kérdés
Ezerrel puffadok, étvágytalan vagyok és émelygek. Este szedem. Elvileg nem vagyok még terhes. Szerintetek lehet köze a vitaminnak ezekhez a tünetekhez vagy mástól lehet?
2022. dec. 6. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Brrr

Hánytam tőle



Soha semmi mástól, nem is émelyegtem


Abban az 6 napon amikor szedtem ritka rosszul voltam.


6-ból 4 alkalommal 15 percen belül hánytam is.


Se előtte, se utána…


Vettem Femibiont, semmi bajom nem volt.

2022. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Én már terhesen szedtem

2022. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is terhesen szedtem, az első trimeszterben kezdtem, dehát olyan rosszul voltam (alapból is, de attól meg aztán hatványozottan), hogy 2 hétig bírtam, és váltottam. Szerintem szörnyű.
2022. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fura ez számomra mert kolleginámnak több gyerkőc van és évekig szedte ő ajánlotta. Abbahagyni nem fogom amig van, ahhoz drága volt.
2022. dec. 6. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebéd közben ajánlott bevenni. Én úgy szedtem mindkét terhességem alatt. Soha semmi bajom nem volt tőle.
2022. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szedtem terhességem alatt. Össz-vissz 2x hánytam, de tuti ettől. Egyszer bevettem egyet belőle, 5 perc múlva már rohantam a vécére.
2022. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul voltam tőle. Sajnos én ,,elpocsékoltam", és kidobtam a maradékot, mert nekem nem ért meg annyi szenvedést.
2022. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én leadtam a védőnőnek

1.

2022. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. 3 honapja szedem ezt kb 12. Hetes korom ota. Tapasztalatom szerint , etkezes elott kozvetlen, ha beveszed, ugy semmi baj nem lesz tole. Egyebkent en is majdnem kihanytm mmultkor, amikor nem ettem ra. Az eredmenyeim sokkal jobbak lettek, mint a femibion 1estol.

28 hkm

2022. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!