Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellsőfali, mélyen tapadó...

Mellsőfali, mélyen tapadó lepénynél mikor lesznek határozott magzatmozgások?

Figyelt kérdés

Most vagyok 21+1, és csak este érzek néhány tikkelésszerűt, de pont ott, ahol a feje van (harántfekvéses, volt UH, úgyhogy tudom, hogy merre helyezkedik el)


Mikor lesz az, hogy szinte óránként is érzem állva is akár? Megrémít, hogy csak este érzem, és akkor is gyengéden.


2022. dec. 6. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, 23 hetes vagyok, ugyan így mellső fali. 20.héten kezdtem el érezni apróbb mozgást. Nagyon sok helye van még odabent és sokat is alszik a magzat. Ne aggódj :)


Ha mozogsz napközben az egyébként elringatja, ha lepihensz akkor lehet jobban érezni őt.

2022. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

21+5, szinten mellsofali lepeny es elso baba. En is csak este erzem es azt se mindennap, de igazabol en most valahogy nyugodt vagyok ezzel kapcsolatban. Illetve bocsi, pont ma ereztem napkozben is egyszer, csokieves utan :D Ilyen se volt meg.

De meg tenyleg sok helye van.

A 24. het utan kene erezni egyaltalan legalabb naponta egyszer, addig nem elvaras.

2022. dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén mellső fali lepennyel 18 hetesen éreztem először, azután már egyértelműen és minden nap.
2023. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!