Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy csepp rózsaszín folyás mitől?

Egy csepp rózsaszín folyás mitől?

Figyelt kérdés
Teszt pozitív 1 hete lett volna esedékes a menstruációm. Sűrűn járok pisilni a cicim fajdogal és a derekam az utso pisilesemnel épp hogy egy csepp nyálkás rózsaszín folyás a wc papíron (bocsi) voltam orvosnál nov14 én és 3 napja ott 4mm látható az uterusban. Hasam görcsöl valaki ilyenkor megjön?

2022. dec. 11. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy megjön. Ha nov 14-én és 3 napja 4mm-es képződményt láttak a méhedben az biztosan nem embrió, lehet polip, ciszta stb.
2022. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nov 14 semmit nem látott most 3 napja 4mm
2022. dec. 11. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Hany hetes lennel most es hany hetesen voltal?

A pecseteles meg bele fer es a gorcsok is ha nem tul eros.

2022. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint te?!
2022. dec. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2022. dec. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több oka lehet, nekem a pozitív teszt után 4 nappal kezdődött rózsaszínnel. Bementem az ügyeletre, mondjuk nekem már láttak petezsákot, ezért kaptam progeszteront. Később kiderült, hogy haematoma, most a 10. héten még mindig előjön.

Az előző terhességemben ugyanez a rózsaszínezés korai vetéléssel végződött. A legelsőben pedig csak egyszeri pecsételés volt és egészséges kisfiam született belőle. Szóval ez aztán még bármi lehet. A görcsökre próbáld a magnéziumot és igyál sokat.

2022. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 mm nyálkahártyával senki nem tud teherbe esni. Be se tud ágyazódni.
2022. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
8.5mm az endometrium okos 5 hetes vagyok mielőtt írsz olvasd el. Ez az oldal tudtommal ezért van. Ma már nem volt ilyen picit megilyedtem azért írtam nem a fejem kell le harapni azért mert nem tapasztaltam meg soha ilyet
2022. dec. 12. 10:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Érdeklődni szerettem volna mint rajtam kívül mindenki más.. Nem is értem ha nem ezért van ez az oldal akkor miert? Tudtommal annyi kérdést teszek fel amennyit akarok..
2022. dec. 12. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!