Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Soknak számít 3 kg hízás az...

Soknak számít 3 kg hízás az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Igazából 15 hetes vagyok már, 47 kg-nál kezdtem most 50 kg vagyok.

Azért remélem nem lesz ebből 20 kg hízás..


Egyébként 156 cm vagyok

28/N



2022. dec. 22. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nincs erre sablon. Van aki rengeteget fogy az állandó hányás miatt, más meg elengedi magát, mert mégiscsak megteheti, hiszen 2 ember helyett eszik..

Szerintem nem sok, de rajtad múlik, hogy odafigyelsz -e, ha téged zavar, akkor tedd meg!

2022. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Majd mindjárt lesz aki azt mondja,hogy nem sok,de az.A babának még nincs súlya,ez a plusz bizony rajtad van.Első trimeszterben nem nagyon szoktak hízni.Én a végéig híztam összesen 7-et.Mindjárt megmagyarázza valaki,hogy én vagyok az ufo,de nem,csak nem zabáltam,nassoltam,végig mozogtam.
2022. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát én sokat nem tudok mozogni, mert fekvésre vagyok “ítélve”.

Jobban odafigyelek pedig alapvetően egyáltalán nem vagyok hízékony típus. Mondjuk rengeteg vizet iszom, amit eddig nem tettem, látni nem látszik rajtam, most ugye a második terhességem.

Az elsővel is kb így voltam, 47-ről indultam 62-vel mentem szülni, remélem most is megállok ennél.

Szoptatás abbahagyása után 47re visszafogytam és sehogyse jött fel rám kg…

Most terhesség alatt nyilván más, talán nyugodtabb vagyok sokkal, mondjuk ez azért sokat számít.

2022. dec. 22. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem zabálok, amennyit tudok, mozgok, az első trimeszterben naponta 3-4szer hánytam, ennek ellenére már akkor feljött nekem is 3 kg... Utána lelassult, a 25. hétig összesen még 2 kg jött fel. Na de utána... 25-32. hét között hetente (!) 1-1,5 kg. Utána megint lassult egy kicsit. Most 36 hetes vagyok, összesen 15 kg-nál tartok.
2022. dec. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki más, más a testalkat stb.

Én 26 hetes vagyok, 15 kg plussz, normál testalkat és a hasamon meg a mellemen látszik. Vizesedek is az is rátesz, szóval nyugi a te hízásod nagyon is normális, átlagos. 😃

2022. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem zabáltam össze-vissza, mozogtam, rengeteget dolgoztam, ettől függetlenül nem is értettem, hogyan, de én is 3 kg-ot híztam csak az első trimeszterben, aztán a végére 22(!) kg lett, úgy, hogy a második trimesztertől már étvágyam sem volt, annyit ettem, mint egy kismadár. Az értékeim meg tökéletesek voltak, nem is vizesedtem brutális módon, ezért végül elengedte az orvos is a témát. Engem nagyon zavart, de esküszöm, hogy nem tudtam mit tenni vele..
2022. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!