Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel álmomban orgazmusom...

Éjjel álmomban orgazmusom volt. Felébredtem,éreztem az összehúzódásokat. Ma reggeltől keményedik a hasam elég sokszor. Ez okozhatja? Vagy valami más? 29hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet jósló fájás is, teljesen normális
2022. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az orgazmus, de még csak szexuális izgalom is, okozhat keményedést.

Én el is lettem tiltva a házasélettől 24 hetesen, mivel túl sokszor keményedett, a méhnyakam pedig rövidült.

Mikor 1-2 hete így jártam, mint te, nagyon meg is ijedtem, hisz ez ellen tenni sem tudok.

De problémamentes terhességnél ez nem okoz gondot. Szedj be pluszban magnéziumot.

2022. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 22 hetes koromtól voltak brutális görcseim az orgazmustól. Volt, hogy annyira keményedni és görcsölni kezdtem, hogy felhívtam az orvosom. Bevetetett velem egy rakás magnéziumot, majd azt mondta feküdjek le és pihenjek. Ha nem javul 2-3 órán belül, akkor irány az ambulancia. És akkor egyben azt is javasolta, hogyha ez nem egyszeri eset, akkor hanyagoljuk a házaséletet. Próbálkoztunk még egyszer-kétszer, de mindig keményedés lett a vége, így befejeztük. Persze minden másnap ilyesmit álmodtam utána és a mai napig szentül hiszem, hogy tényleg voltak orgazmusaim álmomban, nem csak álmodtam. :D Nagyon fura időszak volt.
2022. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!