Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim torna várandósan?

Intim torna várandósan?

Figyelt kérdés

Ki az aki várandósság alatt járt intim tornára? Meg volt vele elégedve? Érezte a pozitív hatását?

Szívesen elmennék, de elég borsos a tanfolyam ára, viszont félek, hogy könyvből, youtube videókból távolról sem lehet hatékonyan elsajátítani.

Jó befektetés egy ilyen tanfolyam?



#terhesség #intimtorna #gátizom-torna
2022. dec. 27. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Nincs egyszerűbb a gátizom-tornánál, tök felesleges tanfolyamot kifizetni. Nem rossz, de ha valakinek extra erős a gátja, mint pl nekem, annak inkább lazítani kell.
2022. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm. És azt hogyan lehet megállapítani, hogy erős vagy gyenge?

2022. dec. 27. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en csak a kriston konyvet vettem meg es abbol gyakorolok, elso korben meg akarom nezni, ez mennyire eleg, aztan esetleg elmegyek tanfolyamra, ha nem.

A konyvben is szepen le vannak irva a gyakorlatok, kismamakra is kiter, hogy melyiket lehet nekunk csinalni, melyiket ne vagy epp maskepp.

Sajnos engem igy 24 hetesen mar utolert az inkontinencia, nem szamitottam ra :(

Egy hete csinalom egyebkent es mar mintha egy fokkal jobb lenne a helyzet, de allitolag 10 het kell elso korben a teljes hatashoz.

2022. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Kívánom, hogy hasznos, hatékony legyen számodra!
2022. dec. 27. 09:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!