Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon baba lehet a dologban?...

Vajon baba lehet a dologban? Pecsételő vérzés menstruáció helyett

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél is úgy derült ki, hogy baba van, hogy a nemvárt napján pár csepp pecsételő vérzésem volt. Pár napja iszonyú hányinger kap el a nap bármely szakában, ma kellett volna megjönnie, mensi szerű görcsök voltak, ennek ellenére csak pár csepp pecsételő vérzésem volt, megszakítással "védekezünk". Ha holnapig nem jönne meg rendesen, csinálok tesztet, csak érdekelne,volt-e már valaki hasonló helyzetben és tapasztalatokra lennék kíváncsi.

#pecsételő vérzés #Pecsételő vérzés nemvárt napján #Pecsételő vérzés menstruáció helyett
2023. jan. 2. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál hasonló helyzetben azt írod :D nehéz ezt így megmondani, persze hogy lehetsz terhes, mivel nem védekeztek. A holnapi teszt megmondja, ha csak addig nem jön meg.
2023. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2023. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Írd majd meg hogy milyen lett a teszt.
2023. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Most vagyok 10 hetes, és ugyanígy voltam én is, bár mi abszolút terveztük a babát. Az esedékes mensi napján gondoltam, na most se sikerült, mikor reggel egy 5forintos nagyságú barnás pirosas folt volt a tisztaságin. Viszont délután már úgy émelyegtem, hogy csak csináltam egy tesztet, mivel addigra nem ment át rendes vérzésbe és több barnazas se volt. Egyből erős pozitív lett a teszt. Barnazas azóta se volt, csak annyi a legelején.
2023. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!