Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is mozog/mozgott így a...

Másnál is mozog/mozgott így a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első babámmal vagyok várandós kérlek ne szóljatok le, nem igazán tudom milyen jellegű mozgás jelent gondot.

Az örökmozgóm babám van mikor olyan lusti napokat levág, hogy hihetetlen, ilyen ez a mai nap is, gondolom front van, szilveszter napján pedig konkrétan annyit ficánkolt egész nap, hogy éjszaka 2 órát aludtam tőle :D utánna nyugis is volt. Viszont nemtudom hogy más is érez/érzett e olyan jellegű mozgást mint amikor mi nagyot nyújtózkodunk és kezünk lábunk beleremeg. :) nála azt érzem sokszor, hogy egyszerre mozog 2 helyen(gondolom egyik helyen kis lába, másik helyen kis buksija) ilyen pár masodpercig tartó apró rúgások vagy van hogy erősebb.Másnál is volt ilyen? Lehet ez a fejletlem idegrendszer miatt is? És van hogy csak hírtelen így rúgdos vagy mit csinál aztán csend :'D 27 hetes vagyok



2023. jan. 4. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csuklik. 🙂
2023. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lüktetést érzel?mert ha igen az csuklas...a fiam kis csuki mester volt,napjaban vagy 10-szer csuklott 😄
2023. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2. Az enyém is! Majd születése után is megmaradt ez a kis szokása. ❣️
2023. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

2-es vagyok.

A fiam is dettó..sokat csuklik,ahogy a lanyom is es en is,apam is...ez valami csaladi örökség lesz 😀

2023. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4. Érdekes örökség! 😉 Mondjuk jobb, mint egy puki-hajlam! 😂


Szóval ne izgulj Kérdező! Valószínűleg csuklás lesz.

2023. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!