Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. Hétben vagyok. Éreztétek...

37. Hétben vagyok. Éreztétek ti is? Volt ilyen másnak is? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma léptem a 37. Hétbe de nagyon nagy a hasam és feszül a hasam nem fáj csak néha a derekam. Valamikor ezt a feszítő érzést lefelé a hüvelyembe érzem olyan mintha nyomnom kellene de próbálok lazulni. A csípőcsontom nyomja még és a combom felső részébe sugárzik ki egy enyhe fájdalom. Volt másnak is ilyen? Ez lenne a jósló fájás? Sok lehet még hátra?

2023. jan. 5. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyomáskényszerem nem volt. A csontokat nyomta nekem is.
2023. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 34. héttől volt ilyen fájdalmam, 39+2 vagyok most, baba tökéletesen elvan, NST sem mutat az ég világon semmit. A szeméremcsontom viszont annyira durván fáj már, hogy sokszor megmozdulni is alig tudok. Sugárzik a fenekembe is, néha ülni is fáj. De sajnos nem tűnik úgy, mintha mostanában szülnék, egy darab jóslóm sincs, ezen kívül mintha terhes sem lennék. :(
2023. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális , nyom valami ideget a baba


Hidd el , a nyomnom kell érzés más. Amikor szülni fogsz és jön az igazi nyomnom kell, nevet az utólag magadon milyen hülye voltál hogy erre hitted :)

2023. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! "Nyomnom" kell érzés az csak persze enyhe és amikor feszül a hasam akkor érzem lefelé a hüvelyembe. 2. Válaszoló nekem is fájt az mostanra már annyira nem vészes nekem. Most inkább a csípő csontomat kezdi feszíteni. Olyan nagy a hasam, hogy mára nagyon feszül már a bőr rajta és fáj is attól tartok most fog kirepedni pedig kenem.
2023. jan. 6. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!