Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mosogatás közben a konyhaszekr...

Mosogatás közben a konyhaszekrény sarkához ütöttem véletlenül a hasam eléggé megnyomódott és pont ott van valamilye szegénykémnek. Nem lesz baja? 31hetes vagyok 😞😞

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kellően védve van a baba. Ennyitől nem szabadna, hogy baja legyen. Az viszont nem hat jól rá, hogy pánikolsz. Nyugi, minden rendben!
2023. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. 33 hetesen egy óvatlan pillanatban ugyanúgy az asztal sarkán felrotáltam a hasam. Tíz centis lila horzsolás lett rajta. Hároméves a gyerek, köszi, jól van.
2023. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit megnyugodtam
2023. jan. 6. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ma éjjel fel 2-től 6-ig ringattam a 13 kilós fiamat 32 hetes terhesen, mert beteg, lazas, köhög, szarul van, nem tudott aludni. Kb mindenem fáj es nem aludtam semmit. De a pici odabent vígan rugdal. Nagyon jól vedve vannak ők ott bent.
2023. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, második babánál sokkal nagyobb volt a hasam mint az elsővel és sokkal hamarabb is nőtt meg. Az elején nem bírtam megszokni az új kiterjedésemet... Egy alkalommal rosszul, túl hamar kanyarodtam be a szekrény mellett és pont a hasamat vágtam bele a szekrény sarkába. Tenyérnyi lila folt lett rajta, néhol feketés színnel... Még a doki is gratulált, hogy ez egy 10 pontos ütés lehetett. A kicsinek meg sem kottyant. Én meg szép színjátszós voltam még néhány hétig.
2023. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!