Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! 35-36 hetes...

Kismamák! 35-36 hetes kismamák Nektek is fáj/ fájt a derekatok? Tegnap este óta olyan fájdalmat érzek a derekamban, lábaimban hogy nem tudok feküdni. Van valami tipp hogy ez megszűnjön?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 31.héten kezdődött, hogy ha ültem a derekam akart szétszakadni, ha álltam akkor a hátam. Terhesség előtt és alatt is jártam, járok gerinctréningre, az nagyon sokat segít. Csak a 31.héttől a 33.hétig vagy karácsonyi szünet volt a teremben, vagy beteg voltam.


De a férjem is minden este meggyúrt, lekent kámforos krémmel, az is rengeteget segített.

2023. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 30. hét körül kezdett fájni a derekam. Bár nem kímélem magam, hiszen van egy 2.5 évesem akit azért fel kell venni.

Vannak jobb és, rosszabb napok.

Azt mondta az orvos hogy ez teljesen normális.

Nekem épp most hétvégén fájt annyira éjjel, hogy be kellett vennem egy fel szem fájdalomcsillapítót, hogy egyáltalán éjjel 2kor el tudjak aludni

2023. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem az sem segít. Benuront szedtem be, azt ajánlotta a nôgyógyászom. Flector port írt ki a házi orvosom, tudja hogy kismama vagyok, a nőgyógyászom pedig azt mondta be ne szedjem. Letusoltam már sokszor, pihenek, stb de nem múlik el ez a borzalmas fájdalom. Holnap megyek az orvoshoz, hátha kapok rá valamit
2023. jan. 9. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornász tud leginkább segíteni lazító gyakorlatokkal.
2023. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!