Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaljak? Felszalhat a...

Mit csinaljak? Felszalhat a fertozes addigra?

Figyelt kérdés
4hetes terhes vagyok. Huvelygyulladasom van. Decemberbe voltam nogyogyaszhoz . Ő irt fel nekem gynophilus kúpot .azt hasznaltam 14 napig. És a baba is abban az idoben sikerult. Tegnap teszteltem pozitivat. Viszont a gyulladas meg rosszabb mint volt Felhivtam a nogyogyaszt januar 25.re adott idopontot felhivtam egy masikat ő pedig majd februarba.. mit tegyek? Baja lehet a babanak igy?😣😣😣nagyon rosszakra gondoltam mar..

2023. jan. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gynophilus csak egy hüvelyflóea helyreállító vény nélküli készítmény. Ha azt kaptad, nem lehetett olyan szörnyű.

Bár kérdés, hogy miért szexelsz gyulladással, amikor az mindig ront rajta.

2023. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert az orvos aztmondta nyugodtan probalkozzunk. Akkor volt peteeresem mikor orvoshoz voltam es o javasolta hogy ha akkor eggyuttleszunk biztos hogy osszejon a baba.
2023. jan. 11. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Partnert is kezelni szokták, vagy legalább megnézik, hogy neki nincs-e húgyuúti fertőzése, amivel vissza- és visszafertőz, vagy a fel nem ismert prosztata gyulladása okozza nálad a problémát. Prosztata gyulladás problémája akár egy 20 évesnek is lehet, és nem a gyulladást viszi át rád, hanem a bacikat, amik az ő gyulladásos folyamatából mennek át a te hüvelyedbe.
2023. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el holnap a körzetes kórház nőgyógyászati ambulanciájára, mondd el hogy ezért jöttél. Lehet várnod kell egy pár órát, de akkor se 2 hetet.
2023. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy lessz.. ugye baja nem lehet ha ilyen hamar megvizsgál?
2023. jan. 11. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz baja. Engem lombiknál koraterhesen, 4-10 hét között hetente vizsgáltak hüvelyi uh-val. Nem tették volna ilyen sűrűn, ha káros lenne.
2023. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!