Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

November 17-én voltunk együtt a párommal amikor kiszakadt az óvszer. Néhány órán belül vettem be eseményutánit (Escapelle) aminek hatására meg is jött a menstruációm pár nap múlva. Előtte november 12-én fejeződött be a "hivatalos" menstruációm (tehát: november 12-menstruáció befejeződése, november 22-újbóli vérzés az eseményutáni miatt, majd december 22-én jött meg újból)Ezek minden alkalommal normális vérzések voltak, egyik sem pecsételő vagy barnás. Közben 3-4 tesztet csináltam, több időszakban de mindegyik negatív lett (az utolsó december 21-én lett csinálva). Azóta nőtt egy kicsit a mellem (elég kicsi szóval könnyen érzékelhető a változás számomra), hullik a hajam illetve kipattanásosodott az arcom, folyamatosan fázok, de hányinger meg ilyesmi nincsenek. Szerintetek ez lehet terhesség vagy túlreagálom és "csak" a tabletta borította meg a hormonjaimat?

Nagyon szépen köszönöm ha érdemben hozzá tudtok szólni?



2023. jan. 13. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem vagy terhes
2023. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2023. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy terhes.
2023. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Menstruálsz és negativ a teszted. Ez azért nem atomfizika...
2023. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem atomfizika, de annyi választ olvastam már itt hogy megjött neki és mégis terhes volt/nem hatott a 72 órás tabi/ nem jól mutatatta ki a teszt a dolgokat hogy kezdek elég parás lenni:(
2023. jan. 13. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De ha megnyugtat csinálj egy utolsó tesztet. Már pozitív lenne rég, ha terhes lennél
2023. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen fogok egyet csinálni, mégha csak a magam megnyugtatására is,biztos ami biztos.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. jan. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!