Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2héttel kissebb baba?

2héttel kissebb baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pontosan December 12.én voltunk 5d babamozin,ahol a kislányom 1héttel kissebb volt.

Menstruáció szerint 23hét 4nap ,uh szerint 22hét 3nap.

Tegnap újra voltunk ugyan ennél a szonográfusnál és most 2héttel volt kissebb.. 28hetes+1napos De megint az uh szerint 26hét 6 nap..

Nem értem ez miért van, pedig olyan kis ducinak látszik a pofija, méretei jók,magzatvíz norm. Lepény egézséges.. Volt esetleg más kismama akinek szintén kissebbnek mérték? Mitől lehet? Kérdeztem a szonográfust azt mondta eggyáltalán nem lóg ki a sorból,1,2hét + - belefér,nem kell vele foglalkozni..De nem lessz 4kilós baba..Szerinte. Őszintén nem nyugodtam meg! Köszönöm nagyon előre is a válaszokat!!!


2023. jan. 13. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont fordítva voltunk. Mindig 2 héttel nagyobbnak mérték. Időre született 4,5 kilóval. +- 1-2 hét belefér
2023. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy magyarázta az orvos, van egy normál tartomány, aminek tartozhat a felső részébe a magzat vagy az alsó határnál, de még a normálban. Amíg a növekedés üteme egyenletes, nem kezd drasztikusan nőni a lemaradás, addig nem kell közbelépni.

Engem a 24. héttől kiemelten figyel emiatt az orvos. A magzatvizet, a méhlepény állapotát, a köldökzsinór áramlást. 29. hét óta szigorú ágynyugalomban vagyok, de szerencsére az értékeim jók, most tartok a 34. hétnél.

Gondolom, ezeket a doki nálad is megnézte, az ambuláns lapon ellenőrizheted.

2023. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
28+1 és 26+6 között nincs is két hét különbség.
2023. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a méretei jók, azaz benne van a normál tartományba akkor nincs miért aggódni.
2023. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az írt mèretek között nincs 2 hèt különbsèg.Ne aggódj , fejlődik szèpen, èn is egy hèttel le vagyok maradva ami már csak azèrt is èrdekes mert nekem időre volt tüszőrepesztèsem, inszeminációval sikerült így pontosan tudjuk mikor fogant meg, mèg is kisebbnek mèrik.

De attól szèpen fejlődik , ver a kis szíve 13 hetes vagyok már.

2023. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi a különbség, mint az előző ultrahangon...
2023. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem lett nagyobb a különbség 🤦‍♀️ És egy hét tényleg nem számít. Ilyenkor már teljesen egyedi méretekkel vannak megáldva a magzatok. Ha saját magához képest nem nől eleget, és hallod az "ajjaj", meg "főorvos úr, rá tudnál nézni...?" és ilyesmi mondatokat, majd légy szíves akkor kezdj el aggódni. Feleslegesen paráztatod magad. Kiben bízol, hogy ha a szakemberben nem?
2023. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell ilyen gyakran ráadásul indokolatlan vizsgálatokra járni.
2023. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Csak paramami leszel ettől a sok vizsgálattól.
2023. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!