Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire számítanak az anya érzelmei?

Figyelt kérdés

Például ha nem megfelelő környezetben van, sok veszekedés stb. És ha mondjuk gyakran is sír az anyuka.

Akkor lesz valami következménye ennek? Ami látható lesz majd a gyereken?


2023. jan. 27. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát nagy baja nem lesz tőle, de valamennyit azért árt. Hallottam olyan tanulmányról, ahol a kórházban, terhespatológián levő anyáknál stresszoldó gyakorlatokkal lassítani tudták a méhlepény meszesedését. Nem fogsz tőle 100% elvetélni, de az sem igaz, hogy egyáltalán nem számít. Tegyél a lelki jóllétedért, ha lehetséges.
2023. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved olvasni Orvos Tóth Noémi Örökölt sors című könyve egy csomót ír erről, és szerintem nagyon érdekes. Egy részével szkeptikus vagyok, de ha szeretsz olvasni, ajánlom. :)
2023. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A babára már a magzati korban átélt dolgok is hatással vannak, ez tudományosan igazolt.
2023. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Látható nem lesz. Bár nyilván ha ilyen marad a légkör szülés után, akkor idővel lesz, mert mindenféle pszichés terheket tesztek a vállára, akarva akaratlanul.
2023. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5, hát én ettől elszomorodtam. Nálunk költözés egy lehetetlen helyzetből, halál eset is volt terhesség alatt. Remélem nem lesznek ilyen tünetei mint amiket most olvastam. Már 2 éves.
2023. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem számít, de ha ez a szituáció akkor gondolom szülés után is ugyan ez lesz, na akkor viszont borzasztóan karos egy ilyen közeg egy kisgyerekre.
2023. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számítanak, az epigenetika tudománya foglalkozik ezzel,keress rá.
2023. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!