Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen ilyen mértékű...

13 hetesen ilyen mértékű görcs normális?

Figyelt kérdés

Este arra keltem, hogy nagyon görcsöl az egész hasam. Nem tudom csak azt mondani, hogy a méhem, hanem úgy az egész. Ez tartott kb 5-10 mp-ig majd még megismétlődött 2x. Vettem be gyorsan magnéziumot.

Mikor mentem érte akkor jött a 3. Görcs és le kellett ülnöm a földre mert annyira fájt. Bevettem egy magnerotot és elmúlt. De még most érzem, hogy kicsit mintha görcsölnék.

Múlt héten voltam dokinál akkor minden rendben volt.

Kell emiatt aggódnom vagy ez normális?



2023. jan. 29. 12:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben bemennék a kórházba, inkább nézzenek meg.

Az ilyen mértékű görcs nem normális.

2023. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Progeszteront szedek már.

A görcs pedig nem a méhemben volt hanem így az egész hasamban. Egy nagyon picit éreztem csak a méhemnél. Az első görcsnél épphogy felkeltem. A másodiknál ébredtem fel igazán. És mentem is magnéziumért. Akkor jött a harmadik. Utána elmúlt.

2023. jan. 29. 12:24
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, 1-es, ne haragudj, de ha a kérdező bemegy, hogy görcsölt a hasa, de amúgy nimcs semmi problémája, akkor az égvilágon semmit nem tudnak vele csinálmi, max. lecseszik, minek ment.


Még ha gond lenne, akkor sem tudnának mit csinálni egy 13 hetes terhességnél.


Kérdező, lehet, hogy a beleid voltak, ha azóta nincs is semmiféle vérzés, ne stresszelj. Szedték magnéziumot, pihenj.

2023. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Ti tudjátok.

Dokim szerint ha már összegörnyedsz akkor kórház, inkább nézzenek meg.

Kérdező esetében ez egyenlő volt azzal, hogy le kellett ülnie a földre.

Én is végig görcsöltem minden terhességem, de van egy bizonyos pont, ami után már nem tartják normálisnak.

2023. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
Oké, és bemegy, hogy görcsölt, mit tudnak vele csinálni?
2023. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Megnézik, hogy minden rendben van-e. Például ezt.
2023. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha nem vérzik éjszaka óta, akkor biztos, hogy nem vetél éppen.
2023. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Rendben.
2023. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Megnezik basszus a korhazban,hat mit csinalnanak vele? Az is lehet, nem a babaval van valami, hanem mittudomen, vesegorcs. Csak mondtam valamit🤷‍♀️


Engem az se erdekel, ha elkuldenek a picsaba. Leszarom. Nezzenek meg es pont, mert nagyobb merteku fajdalmam van, ez nem normalis!

Nekem is gorcsolt sokszor a hasam terhesseg alatt, meg kemenyedett is, de azert az nem ilyen volt.

2023. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Írtam az orvosoknak azt írta vissza, hogy lehet attól ha valami megerőltetőt ettem, zsírosat vagy túl sokat.

Hát este mekis sajtburgert ettem, meg 3 túrós palacsintát, ami édesítővel volt illetve körözöttet.

Nem szoktam ennyit enni, meg ilyeneket mert IR-es vagyok, de most becsúszott egy ilyen este. Azt mondta ő jövő héten nem rendel csak az egyik kollégája hétfőn, akinél ha van időpont rá tud nézni a terhességre. Hozzá 2-3 hét múlva kellene mennem.

Érdemes szerintetek elmenni vagy ez tényleg az ételek miatt lehetett?

2023. jan. 29. 14:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!