Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom mivel mossam ki...

Nem tudom mivel mossam ki először a babaruhákat és hány fokon?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy hülye kérdés,de nem tudom, hogy vegyek valami baba mosóport meg öblítőt, vagy jó az ariel is, mert én csak azt használok.
2010. okt. 4. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljessen jó. Max. öblítőt vegyél valami bababarátot. De az sem fontos, csak ha nagyon szeretnél. A babámnak érzékeny volt a bőre, de nem az ilyenektől. Úgyis kiöblíted. Nem kell szerintem túlzásba vinni, ez megint a kereskedők túlzása, minél többet húzzanak le a kismamákról.
2010. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia..mi is ariellel mosunk már a születése óta...az öblítő lenor..semmi probléma nem volt szerencsére ezek miatt.De hallotam hogy valaki ecettel mossa ki a kis ruhácskákat..az illata teljesen semleges lesz tőle..és szépen tisztít. :)

ha nagyon félted a picid,próbáld ki...én nem tettem :S

2010. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is sokat törtem a fejem szülés előtt, hogy mivel mossak. A lényeg, hogy először próbálj meg valami sensitiv mosóport (asszem pont Arielt használtam én is) meg sensitiv öblítőt. Ha a babád bőre nem érzékeny, akkor szinte mindegy mivel mosod, a lényeg, hogy jól ki legyen öblítve.Pl mosás után kiöblíted még egyszer, és kicentrized. Ha lassan szárad ebben a nyirkos időben, akkor biztos ami biztos, vasald is ki, mert az fertőtlenít, ha jól tudom. Babám fél éves, már a saját cuccainkkal együtt mosom az övét is, de eleinte mindig külön kezeltem. Elég fárasztó meló ez szülés után, de ha nincs elég cucca, akkor bizony gyakran kell mosni. :-)) Ha van segítséged, használd ki, mert szükséged lesz a pihenésre! :-))

Jó babázást!

Ui.: Ja! Én 40 fokon mostam.

2010. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy ha lehet folyékony mosószert használj abból is keveset, és öblítőt NE! Nekem a gyerekorvos ajánlotta, mert nagyon ekcémásan született a lányom(amit mostanra már kinőtt:-))), és újra kellett mosnom a ruhákat:-(((

Így a másodiknál már autómatikusan csak folyékony mosószerrel(Ariel) mostam ki a ruhákat és öblítőt nem használtam! De szerencsére Neki nem olyan érzékeny a bőre mint a Nővérének volt:-)

Szóval szerintem az a praktikusabb(hogy ne kelljen újramosni a ruhácskákat) ha így kezded:-)

Jó babázást!

2010. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első babámnál Ariellel mostam, valamitől kipattogott, azt mondták váltsak mosóport.

Most várom a második babánkat Lenor babásat vettem, öblítőnek meg szerintem bármelyik fehér sensitív jó. 50 fokon mostan, már csak vasalni kell.

2010. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem Lenor a mosószer, hanem Dreft, bocs
2010. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Tudom, hogy még ráérek kimosni őket, vagyis azt mondják, mert még csak a 34. hétben vagyok, de jobb elöbb túl lenni rajta, mint, hogy ne legyen rá időm.
2010. okt. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!