Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi uh. után normális, ha...

Hüvelyi uh. után normális, ha kicsit vérzek?

Figyelt kérdés
Elvileg 6 hetes terhes vagyok, ma voltam először dokinál. Vett kenetet a rákszűrés miatt és ugye volt hüvelyi uh. Most este vettem észre, hogy egy picit véres a wc papír. Meg mióta eljöttem néha picit görcsöl a hasam, de nem vészesen. Másnak is volt ilyen?

2023. febr. 2. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, de lehet inkább a rákszűrés miatt.

Igyál magnéziumot és pihenj.

2023. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én 5 hetes voltam mikor a doki a rákszűrést csinálta. Nekem elmondta, hogy teljesen normális ha enyhe vérzést fogok tapasztalni, ne ijedjek meg... Viszont ha nem múlik el, akkor azonnal orvos. A görcs normális. Szedj magnerotot :) Én napi 2-3 db-ot szedek az elejétől. Jól segít a görcsökön. Ne feszülj rá. Nem tesz jót. Boldog Babavárást ❤️ 11h kismama
2023. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem az uh miatt van, hanem a rakszures miatt.
2023. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ❤️
2023. febr. 2. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a lepontozást. Nemtudom mi nem volt hasznos amit írtam :) 2-es voltam
2023. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hüvelyi uh nem képes ilyet okozni. Egy lekerekíkett eszköz......


A rákszűrés okozta.

2023. febr. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rákszűrés után nekem folyton ez van, legalábbis mióta ez az orvos van. Előtte nem emlékszem már, mert az rég volt. Amúgy szerintem kedves orvos, nincs vele bajom. Egyszer szólt, hogy lehet, hogy picit vérezni fog, ne ijedjek meg, akkor mondjuk nem voltam terhes. Most 7 hetesen mentem, de kellett csinálnia rákszűrést is. Most nem jelezte, de az eddigiekből kiindulva nem ijedtem meg. Picit vérzett és picit görcsöltem utána, de mivel ugyanolyan volt, mint máskor és másnapra el is múlt így úgy voltam vele, hogy oké, akkor ez a szokásos. És nekem nem hüvelyi ultrahangot csinált, hanem hasit, szóval tuti a rákszűrés miatt történt.
2023. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rákszűréskor megkapirgálják a méhnyakat. Az vérzik.
2023. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!