Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelykúp,magzatvíz?

Hüvelykúp,magzatvíz?

Figyelt kérdés

Sziasztok

34 hetes terhes vagyok 4 napja használom a klion d 100 hüvelykúpot.

A 3. Napon vízes folyásom lett. Tettem be egy magzatvíz szivárgás betétet ami egy ici picit elszineződött.

Olvastam ,hogy a fertőzést is kimutatja.

Járt valaki így?

Nem gondolnám hogy a magzatvíz lenne de nem hagy nyugodni. Máskor is használtam kliont és akkor is vizes folyásom lett tőle.



2023. febr. 5. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Úgy tudom, hogy nagyon megbízhatatlanok ezek a tesztek. Főleg, ha azt írja, hogy a fertőzést is mutatja. Dokihoz fordulnék a helyedben, nézzék meg mennyi a magzatvíz.


Nekem is van teljesen vízszerű folyásom. Ha nem teszek betétet olyan mintha egy kis tócsa lenne alattam,kisebb tenyérnyi folt. Nekem azt mondta az orvosom, hogy normális.


Neked valószínű, hogy a kúp miatt van.


Üdv, 32 hetes kismama.

2023. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban a terhespatológián szobatársam volt egy csaj, aki ezzel ment be a kórházba. Ő is hüvelykúpot használt, és az erős folyás miatt magzatvíznek gondolta.

Ott letesztelték, de nem az volt. Viszont lehetett volna.

Neki valahogy úgy tesztelték le, hogy az biztosabb, mint a patikai magzatvizes betétek, ahol valóban nem egyértelmű a helyzet.

Én inkább megnézetném. Valakinek szinte észrevétlenül szivárog el a magzatvize.

2023. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A teszt úgy működik hogy elszíneződik ha 6os ph felett érzékel, lehet ez vizelet is. Nekem pl qmiatt színeződött el magasabb volt a phja. Viszont másodszorra mikor ellenöriztem ezzel a teszttel valóban magzatvíz volt
2023. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!