Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól gyarapodtál terhesség...

Mikortól gyarapodtál terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Nem, vagy elsősorban nem arra vagyok kíváncsi, hogy kinek mikortól látszódott a hasa, hanem, hogy mikortól és milyen ütemben gyarapodott a súlya.

170 cm magas vagyok és jelenleg 61 kg. Első terhességem, 14. héten vagyok. Az első 1-2 hónapban fogytam (64 kg -val kezdtem) és január óta stagnál a súlyom.

Azt olvastam, hogy második trimeszterben már elkezdődik a gyarapodás.

Ez nálatok hogy volt?



2023. febr. 6. 08:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok, megnyugodtam. Jó, annyira nem is idegeskedtem, de határozottan jobb, hogy tudom nem törvényszerű a folyamatos súlygyarapodás. Védőnőhöz február végén megyek, az orvosomhoz szintén, ha addig sem változik a helyzet azért majd rákérdezek, meg gondolom ők maguktól is kitérnek majd a súlyomra.
2023. febr. 6. 10:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Első két gyereknél folyamatosan híztam, zabáltam.

8 hetesen már 8 kg + volt a vége 32 kg volt.

A 3 gyereknél elején fogytam majd 14kg + volt a vége igaz itt alapból túlsúlyból indultam itt jobban próbáltam vigyázni, mert ha itt is annyi feljött volna az nagy bajt is okozhatott volna

2023. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is valahogy a második trimeszterben kezdett nőni a súlyom, az elsőben leadtam 6 kilót. Szülésre pont visszaszedtem az eredeti súlyomat.
2023. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!