Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek így szeretkezni?

Mernétek így szeretkezni?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok és mióta tudom hogy babát várok nem voltunk együtt! 12 hetes ultrahangon kiderült hogy a lepény fedi a mészájat. Dokit akkor megkérdeztük lehet-e házaséletet élni és azt mondta hogy finoman igen ,de azóta sem mertünk! Mostanában viszont folyton erotikus álmaim vannak. De attól is félek hogy mi lesz ha álmomban lesz orgazmusom! Szerintetek árt az orgazmus?
2010. okt. 4. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az orgazmus szeintem nem árt, de közösülni nem mernék ilyen mélyen fekvő méhszáj miatt. Csodálom, hogy az orvos nem tiltotta meg egyenesen a közösülést.


A 16. hétig én is el voltam tiltva a szextől vérzés miatt, és álmomban több orgazmusom is volt. Nem lett belőle semmi baj.


Minden jót neked, és nyugi! A babádnak nyugodt, kiegyensúlyozott anyukára van szüksége, hogy jól fejlődjön.

2010. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam, hogy a lepény fedte a méhszájat, és mi a 14.hétig nem is voltunk együtt. Aztán gondoltuk hogy most már nem lehet baj, szeretkeztünk, és amikor kimentem zuhanyozni, elkezdett ömleni belőlem a vér. Rohantunk szószerint a kórházba, ott kiderült hogy leszakadta lepény egy darabon, és ettől kezdtem el vérezni. Na utána nem voltam hajlandó egy darabig sexelni, mert úgy éreztem hogy nem ér annyit a babám éelet, hogy egy sexen túl legyek! Azért ezt gondold át te is! Nehogy nagy baj legyen. Utána nekem 8 hétig feküdnöm kellett, fel sem kelhettem, csak wc re menni, azt is csak kísérettel. Hát nem volt leány álom. Vigyázzatok magatokra.

2010. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket írok: ilyen mélyen fekvő LEPÉNY miatt, ezt akartam írni.
2010. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 4. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi végig el voltunk tiltva a sextől! Folyton kiújuló haematomám volt. Nagyon sokszor álmodtam erotikusat, többször volt orgazmusom, de nem lett baj. Ettől ne izgulj! Mondjuk én nem mernék közösülni. Máshogy is lehet...:)
2010. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kiváncsi hogy neked mondta-e már a doki hogy császárral kell szülnöd?

nekem csak nagyon lent van a lepény de már most azt mondta hogy lehet. A védőnő meg biztosra mondta mert ez állitólag veszélyes.

Szextől tiltva vagyok!

2010. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta a doli hogy császárra készüljek, azt mondta 12 hetesen még a terhességek 50 %-a eléri a méhszájat mert kicsi a méh,és ahogy nől majd följebb fog kerülni a lepény!
2010. okt. 5. 09:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztosan megy még a lepény fentebb, mert ahogy nő a has, majd fentebb húzódik.

Mi a 20. hétnél jártunk úgy, hogy aktus után elöntött a vér, azóta úgy nem voltunk együtt, máshogy kell a dolgot megoldani. :-) Az orgazmustól nem valószínű, hogy baja lesz, ha a has nem rázkódik valamiért nagyon, szóval ilyen vibrátorfélékkel sem tanácsos próbálkozni, de amúgy biztos nem lesz baj tőle, de persze mindenki maga érzi, hogy mi a sok.

2010. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minket eltiltott a doki. Bár ezt most 23 hetesen mondta. Már előbb is látta, hogy mi a helyzet, de akkor nem mondott semmit. Szerintem kérdezz rá.

Minden jót!

2010. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak közel volt a lepény a méhszájhoz, vagyis úgy volt a leleten, hogy eléri a méhszájat, így nem voltunk eltiltva. Ennek ellenére sem mertem szexelni, de a 11. héten nem bírtuk tovább. Másnap reggel mikor mentem a WC-re, egy kis vér volt a wcpapíron, egyből rohantunk uh-ra, ahol a szonográgus mondta, hogy a szex miatt volt az a kis vérzés. Utána még hetekig nem mertünk szexelni, csak akkor, amikor már feljebb húzódott a méhlepény.
2010. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!