16 hetesen ez oké?

Figyelt kérdés

2 dolog is aggaszt. Egy pár napig már éreztem naponta többször is, hogy mozog a baba, de 2 napja semmi, talán tegnap egyszer éreztem egy kicsit..ilyenkor ez még rendben van?

A másik, hogy már egy ideje elég sok a folyásom, ez ugye tudom hogy a terhességgel járhat, meg normális állagú, nem büdös, de már együttlétekkor van egy kis kellemetlen érzés is. Ez lehet fertőzés? Megyek pénteken nőgyógyászhoz, csak aggódom, nem lehet ebből baja a babának?



2023. febr. 8. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen normális, hogy nem érzed még mozogni mindennap, a 16.héten az is ritka, hogy egyáltalán érzed bármikor is 😊 a folyással a kapcsolatban így nehéz megmondani, hogy fertőzés-e, de szerintem nem, mivel azt írod, hogy normális állagú és nem büdös. De mindenképp említsd meg pénteken az orvosodnak, ha véletlen fertőzés is, péntekig nem lesz semmi baj, utána meg majd kapsz rá valamit😊
2023. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a 20. héten éreztem elsőre a mozgását, a 24.től lett nekem minden nap érezhető. Szóval nyugi teljesen normális.

Nálam is a második trimeszter vége felé jelentkezett egy folyás ,kicsit kenőcsös állagú is volt néha amire a nőgyógyászom azt mondta normális, a hormonrendszer felborulás miatt van. Illetve a szex is kellemetlen érzés volt, de nem fertőzés hanem hüvelyszárazság volt az oka, elvileg. Arra vettem víz alapú síkosítót azóta minden oké.

2023. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtattatok, köszönöm. :) Remélem nálam is csak ennyi lesz.
2023. febr. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!