Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » N álatok is történt ilyesmi...

N álatok is történt ilyesmi vagy csak én vagyok rossz anya? nem tudom feldolgozni, hogy miattam a figyelmetlenségem miatt sérült meg 10 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Nem történt nagy baleset de engem nagyon felzaklatott.

Oda csuktam a kezét az ajtóhoz,én pont telefonáltam,nem figyeltem oda is, picit vérezni kezdett neki de nagyon kicsit csak a bőre letépődött


2023. febr. 10. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Lesz még ilyen ne aggódj... sőt... Ez van. Most mit emészted magad? Aki azt mondja, hogy a nap 24 órájàban 100% oda tud figyelni egyfolytában, az hazudok és max csak szerencsèje volt , hogy soha nem történt semmi.
2023. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Elesett már tucatszor( tanul járni),bevágtam fejét a plafonba a szobájában a sötétben ( nem nagyon csak épphogy) ,véletlenül egyszer fellöktem a csipőmmel pakolás közben. Semmi baja nem lett. Lesz még rosszabb is,egyszer a nyelvét harapta el "futás" közben, azt meg jegeltem és jobb lett.
2023. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Az első egy évben tiszta homály volt a fejem, többször lehetett volna olyan balesetünk...🥺🥺 Mostanra értettem meg, hogy sajnos beszűkült tudatállapotban voltam. Mostmár sokkal jobban tudok figyelni (3 éves), de így is van baleset, pl múltkor eldobtam a kutyának a labdát pont arra, amerre a lányom állt, és lendületből fellökte szegényt, akkorát repült... 😳 Szerencsére nem ütötte meg magát mert teljesen be volt öltöztetve. Múltkor a székről is lecsúszott miattam és beverte az állát az asztalba... 😬
2023. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igyal meg egy pohar bort es vegyel be dupla adag magneziumot, akkor talan megnyugszol. A megneziumot ki is hagyhatod 🤣


Lesz ez meg igy se. De be fogsz csavarodni, ha mindent ennyire tulreagalsz, illetve a gyerek is. Mert nagyon sokszor ha tortenik valami kis baleset, elso korben a szulok reakciojat nezik. Aztan ha latja a panikot az arcodon, nyilvan o is elkezd uvolteni, pedig nem is fajt neki a mittudomen, eses.


Persze kivetelt kepeznek a tenyleg fajdalmas balesetek, az mas.

De nagyon sokszor a szulo miatt panikol a gyerek is.

Egyszeruen nem tudsz mindig figyelni; ezek a dolgok olyan gyorsan tortennek, hogy nem lehet mindig megelozni oket.

2023. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Azért az ajtóba csukás nem játék, főleg egy telefonálás miatt. Ennel jobban is lehet figyelni , el ia torhetett volna neki.

Persze történhet kisebb baleset, de azért muszáj figyelni.

2023. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kocsi ajtót csuktam rá, de úgy hogy előte még kicsit el is húztam a kezét és így is sikerült, az volt a szerencse pici volt az ujja és pont a résbe zártam, kb nem is érezte, de én majd meghaltam az a k@rvaaa

kocsi lezárt és ilyenkor be kell mászni és úgy lehet kinyitni.

2023. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Ezen problémázol?!

Akkor le sem írom az én gyerekeimmel mik történtek már (1.5 illetve 4 évesek).

Eddig csak 4x jártuk meg a sürgősségit velük.

2023. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor ugyanúgy járok el, mintha a férjemét vagy más felnőttét csukom oda: bocsánatot kérek. Továbbá "kezelem" a fájós kezét gyógypuszival, bekötéssel stb., szükség szerint. Vertem már be a fejét falba párszor, ajtófélfába, tegnap éjjel meg véletlenül lelöktem az alvó gyereket az ágyról (nem túl magas szerencsére). Elesést, egyéb kisebb baleseteket direkt hagyok, mert abból tanul. Utána megvigasztalom.
2023. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Ma a szi ten 10 honapod fiam frlallt a kisagyban,eldőlt es beverte az arcat.lila is lett neki..ott ultem mellette az agyunk szelen es megis megtortent a baj...lesz ez meg tobbszor is ne felj
2023. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*szintén

*felállt

2023. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!