Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hülye kérdés de feltesze...

Lehet hülye kérdés de felteszem 😃 szóval mikor fürdéskor leveszem a melltartóm, ilyen kis fehér mint a korpa vagy száraz bőr van a mellbimbómon illetve körülötte, le tudom óvatosan kaparni. Ez normális vagy a tejem szivárog ? 33 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Más is tapasztalt hasonlót ? Én ezelőtt nem 🤷🏻‍♀️
2023. febr. 11. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

😄

Használj testápolót.

Nagyon ki van száradva a bőröd.

Nem, nem a tejed szivárog.

2023. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Az előtej sárgás lenne. Egyébként mindkét terhességem masodik felében ürült egy kevés és mire hazaértem rászaradt a mellbimbóra
2023. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Simán lehet előtej

Én is tapasztaltam ilyet

Ha konkrétan a mellbimbódra van rászáradva akkor lehet az

2023. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ezt azóta tapasztaltam én is, hogy észleltem az előtejet. Nekem előbb maga a szivárgás tűnt fel, mert a pizsamafelsőmön láttam picike nedves foltot ott, ahol a bimbóval érintkezett.
2023. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Márpedig ez az előtej. Ha óvatosan megpróbálsz fejni, lehet, hogy már jön is majd.
2023. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom, nekem a 3. trimeszterben konkrétan levedlett a bimbóm és a bimbóudvarom, és az pont ilyen volt.
2023. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Az előtejtől a melltartódat ha megnézed, akkor làthatod, hogy rászáradt oda is. Általában citromsárgás-fehéres színű. Ha megszárad a melltartódon akkor megkeményedik. A bőrödtől ilyen nincsen. Lehet tényleg csak kiszáradt. Kend pár napig pl. olivaolajjal,kókuszolajjal. El fog múlni.
2023. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi !
2023. febr. 12. 07:39
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó hetekben egyébként is ajánlják előkészíteni a mellbimbókat a szoptatásra. Én lanolinos mellbimbó krémmel kenem, amit szoptatások között is ajánlanak, mert akkor sem kell lemosni.
2023. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!