Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Terhesség elején járok, jövő héten megyek majd csak uhra. Tegnap nagyon durván összevesztünk a férjemmel, nagyon felidegesített, kiabáltunk, aztán elrohantam, ami azt jelenti, hogy úgy kb 20 percig intenzíven sétáltam, rohanó tempóban.

Közben volt, hogy megszédültem, utána pedig nagyon fájt a hasam, pontosan a méhem. Mára pedig nem érzem terhesnek magam, persze, lehet, csak a félelem, hogy elveszíthettem a babámat.


2023. febr. 12. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Úristen, sétáltál 20 percig? Jajaj! Hát el sem tudok képzelni szörnyűbbet, mint egy kis megerőltetést! Majdnem olyan, mintha még akár dolgoztál is volna. Nagyon vigyázni kell ezzel! Most tedd le gyorsan magad a következő 9 hónapra inkább!
2023. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Látom, elcsípted a lényeget! ;)
2023. febr. 12. 12:23
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Mégis mi bajod lett volna tőle?! De komolyan?


Egy rossz férj nagyobb baj a gyerekre nézve

2023. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Most ne haragudj, de tényleg az a kérdés, hogy okozhat -e gondot, hogy sétáltál 20 percet?

Én inkább a férjem miatt aggodnek a helyedben, hogy ilyen tirpák

2023. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem érzi terhesnek magát a 20 perces sétától…

A terhességgel egyenes arányossággal nem müködik a nők agya.

12 órát dolgoztam fizikai munkát az első trimeszterbe, és semmi bajunk nem lett.

2023. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%

Úristen ti milyen bunkók vagytok🤦🏽‍♀️


Kérdező, ne félj semmi baj nem történt! A sétától érezheted hogy fáj a hasad, az meg hogy nem érzed magad terhesnek a félelemtől van!

Az meg hogy a férjével veszekszik, és ???!!!! Ki nem szokott ???! Gondolom, itt mindenkinek tökéletes a kapcsolata..


40+2 hkm

2023. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Huha, mekkora nyomatékosítás már ott, hogy 40+2 hkm! Élből igaza van annak, aki így "ír alá".
2023. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7es,nem itt csak szuperanyuknak lehet igaza, akik 40+2 hetesen még a szőlőben kapáltak. Bár a kérdést nem értik, lényeg, hogy hősök, és a fotelből (hogy-hogy nem a konyhában vannak vasárnap délelőtt?! — költői —) rosszindulatú válaszokat adnak,félremagyarázva a lényeget.

Na őket simán figyelmen kívül hagyom, a normális választ meg köszönöm!

2023. febr. 12. 15:40
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Persze te sokkal tobb vagy, hogy egyatalan nem edukalod magad a terhesseg alatt :D
2023. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom mi közöd hozzá, ki mit csinál vasárnap , egyelőre te vagy aki idióta kérdést tesz fel, és még fel is vagy háborodva.

Én is voltam terhes, voltak bennem kételyek, de az eszem attól még nem ment el .

2023. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!