Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+4hetes kismama vagyok, ma...

36+4hetes kismama vagyok, ma voltam NST-n. 3.fokban érett a lepény. 3000g a baba becsült súlya. Vissza hívtak holnapra NST-re. Akinek így volt,indították hamarabb a szülést vagy akár hetekig is bent maradhat a baba?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hetekig biztosannemmaradhat, mert a lepény már nem képes őt megfeleòen ellátni.
2023. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor már szamithatok akár az indításra is?
2023. febr. 13. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van negyedfokban érett lepény is, nekem ezt mondták, amikor ugyanezt kérdeztem. 36+4-nél nem fogják indítani egy harmadfokban érett lepény miatt, ha egyébként minden más rendben van. De azért hívtak vissza holnapra is, hogy figyeljék, hogy valóban rendben is legyen.
2023. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédnőnek is ilyen volt a lepénye + kevés magzatvíz. Ez volt januárban. Február 20-ra van kiírva és még mindig nem szült meg. Nst-re kell járnia heti 2-3 alkalommal.
2023. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem jelenti azt hogy sürgősen meg kell szülni,csak akkor ha nem tudja ellátni a lepény.
2023. febr. 13. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

III fokban volt nekem is érett 36 hetesen amire azt mondták, 1 hét múlva menjek vissza. Gondoltam nagy baj nem lehet. Aztán a kérdésemre nekem is azt mondták, hogy van 4-es fokozat is. De van ahol 0-től számolják és 3 a vége, nem tudom melyik a hivatalos verzió.


Most arra tudsz számítani, hogy kontroll amilyen sűrűn az orvos megítéli és ha van jel arra valamelyik alkalommal, hogy már nem látja el a méhlepény a babát, akkor születésnap. Amíg minden rendben, hagyni fogják a babát. A méhlepény normális, hogy öregszik, csak ilyen állapotában már szorosabb ellenőrzést igényel.

2023. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát csak nagyon aggódom, nehogy baj legyen. Az a fontos hogy kapjon megfelelően oxigént.
2023. febr. 13. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom, én is nagyon aggódtam emiatt. De épp azért hívnak vissza, hogy időben kiderüljön, aztán nem hagyják bent, ha kint jobb neki, ne aggódj!
2023. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

35 héttől 3 fokban volt érett a lepény.

40 héten császároztak.

Szépen fejlődött bennem a baba, ez hülyeség hogy juj azonnal kapjuk ki a babát... Ha nem fejlődik oké, de ha igen ne csesztessek.

2023. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam ma, minden rendben. Ellátja a lepény a babát még. Legközelebb csak hétfőn kell mennem. Nem késő? Úgy aggódok addig nehogy baj történjen..
2023. febr. 14. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!