Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a 27 hetes...

Lehet valami baja a 27 hetes magzatnak, ha ott ütöttem meg a hasam ahol a feje van?

Figyelt kérdés
Eléggé megütöttem az ágyban ahogy azz ágyneműt cseréltem. 5 percig nem mozgott, utána simogattam és rugdosodni kezdett. Azóta is aktív.

2023. febr. 17. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én leestem a lépcsőn, az egész hasam nagyon bevertem, rohantunk odvoshoz, aki felvilágosításított, hogy ne aggódjak, ha nincs vér, nem fáj, mozog minden oké. A magzatvíz védi, szívosak már annyi hetesen.

Biztos semmi baja nincsen! Szép babavárást!

2023. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, de ha ideges vagy inkább nezesd meg orvossal. Nem árt
2023. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A méhlepényed hol helyezkedik el? Mellső falon? Annál olvastam azt, hogy gondot okozhat az erősebb fizikai behatás, a magzat jobban védve van.
2023. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!