Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha gondot okoz az emeles az...

Ha gondot okoz az emeles az hamar kiderul? Jar verzessel, fajdalommal stb?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok, a munkahelyemen ket dobozt kellett elvinnem A-bol B-be. Nem voltak tulsagosan nehezek, de nagyon konnyuek sem. 10 es 15 kilo kozott tippelnem oket, bar ebben sme vagyok biztos. Azota ezen rettegek, hogy okozhatott e barmi problemat es ereznem-e hogyha igen. Tulzas lenne emiatt foglalni egy kulon ultrahangot?
2023. febr. 21. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhessegem vegeig emeltem,tüzifat pakolasztam,ferjem tiltakozasa ellenere...semmi gondom nem volt.

Ha nem vagy veszelyeztetett,akinek meg van tiltva az emeles stb akkor nem hiszem,hogy ket doboztol bajod lenne.

2023. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Ha pl. méhszájhoz közel van a méhlepényed, netán rajta, akkor ez okozhat gondot.

Nekem csak a közelében volt ilyen idős terheskoromban, egy üveg 2l-s ásványvízben maximalizálták a megemelhető súlyt.

De ilyenkor várható aggasztó jelként vérzés.

2023. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve nincs gond, akkor ezt simàn lehet.

Önmagában az emelés nem okoz gondot.


Egyik gyerekkel a másikat 28 hetes korig hordoztam…

Menni az elején nem is tudott még, szóval muszáj volt emelni.



Most is emeltem őket.. edzettem. Súlyzóval is.


Ettől teljesen függetlenül kialakult egy problémám.. 3 kg-ot emelhetek max (2 palack víz)

De nem is dolgozhatok..

2023. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!