Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Boldog vagyok éppen tegnap...

Boldog vagyok éppen tegnap panaszkodtam, hogy még nem érzem a babám! Hát este bemutatkozott. Hátamra feküdtem, utána mintha jó keményre felfújták volna a hasam fogom még érezni?

Figyelt kérdés
és az a nagy levegőszerü mozgott azért egy kicsit kellemetlen volt jó erőssen mozgott a baba.tökjó volt.probáltam mereven feküdni és esküszöm,hogy mozgott a hasam,és mikor az egyik oldalamra feküdtem akkor oda jött a baba és azért jól erőssen kinyomja a hasam aztán a másik oldalamra fordultam és akkor oda jött szinte lehetett érezni,hogy az a keménység kinyomodik egész éjszaka lanbadázott a hasamban kicsit fáradt is vagyok.de most nem mozog!fog még mozogno??????mit egyek,hogy megmozgassam?????
2008. dec. 28. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell erőltetni a mozgást, jönni fog az magától, mostantól egyre gyakrabban, a végefelé már azt fogod kívánni, hogy a lurkód pihenjen kicsit ;) Hány hetes is vagy?

Egyébként természetesen gratula a mocorgáshoz! :)


(Nekem egy-egy finomabb falat után, illetve ha valamelyik oldalamra feküdtem jobban ficergett a kisfiam, már most várom, hogy a pocaklakóm elkezdje, hiányzott ez az érzés :) )

2008. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor nekem elöször megmozdult,18. hetes volttam,egy éjjel éreztem,aztàn egy màsfél hét szünet következett.

Aztàn ujra beindult.

Legtöbbször a hideg Cola,ami az enyémet felébresztette,illetve a finom desszertek:)))))))))

De ahogy az elözö is irta,ne eröltesd nagyon,az se jo.

Lesz mög idöszak ahol aludni se fogsz tudni annyira ficànkol majd.

A babaànak sok alvàsra van szüksége,hogy fejlödhessen,ugyhogy ne aggodj,valoszinü most alszik,de az se mindegy,milyen pozicioban van épp.

Boldog babavàràst!

2008. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szió!


Ne erőltesd, fog még mocorogni bőven, csak eleinte kevesebbszer érzed.

Nekem kaja után szokott "fölkelni", akkor szinte mindig mocorog, de valamikor szinte egész nap rugdos (pl. tegnap), valamikor meg egész nap alig érzem. Az én kisfiam ilyen kis "hangulatbaba", szerintem teljesen a hangulatától függ, hogy mikor mennyire mozog.


Szép babavárást!


Üdv: 27 hetes kismami

2008. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eyébként 16-hetes vagyok.és köszönöm a sok választ.boldog új évet nektek!
2008. dec. 28. 11:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!