Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyvécé közben nyilalló...

Nagyvécé közben nyilalló kiterjedt fájdalom mi lehet? 22. hét

Figyelt kérdés

Nem mindig, de néha előjön és most durvább volt és eléggé megijedtem. Nincs egészen rendben az emésztésem, igaz hogy kicsit összevissza eszem, sok a stressz és változó az étvágyam, sokszor csak egy péksütire van időm...

Változó állagú a székletem, most épp hasmenés közben jött elő egy nagyon nagyon intenzív, szúró fájdalom, az alhas meg talán a szeméremcsont fele is kisugárzik, arra ösztönöz hogy ne nyomjak, tényleg kikapcsolja az agyam, annyira fáj.

Ma még hányinger is társult hozzá meg nagyon rossz közérzet. Aranyér lenne? Nem érzek semmit ott

24L


2023. márc. 7. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Én nem értem lassan anyuka leszel szed össze magad és egyél normálisan meg hozd helyre az emésztésed... hogy akarsz anyuka lenni és gondosan életbe tartani egy csecsemőt, ha saját magadra se figyelsz? Ha ennyire fáj extra magnézium és pihenés de az is lehet hogy a magnéziumtól megy a hasad akkor válts másikra. Ha ilyen fájdalmaid vannak és továbbra se múlik konzultálj egy orvossal.
2023. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hogy akarsz anyuka lenni és gondosan életbe tartani egy csecsemőt illetve normális értékrendre tanítani és egészségesen nevelni, ha egy emésztési zavaros kismamának magyarázod az interneten hogy azért mert egy stresszes héten kevesebb tápanyagot vitt be, nem fogja tudni életben tartani a gyermekét?

Meditálj egy picit, szupermami! :)

2023. márc. 7. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy vagyok szuper mami de hát azt írod olyan fájdalmaid vannak ettől, hogy az agyad is kikapcsol szerinted terhesen ez normális, vagy eltúlzod ? Ez nem emésztési zavar ez trehányság, ha nem eszel és amit eszel is olyan amilyen. Arról nem beszélve hogy azt írtad nem mindig de néha ez történik feltételezem, akkor nem egy hét stressz és össze vissza evés miatt történt… pont azért kell jobban oda figyelni terhesen az evésre mert a szervezet van, hogy egészen máshogy reagál. Továbbra is fent tartom, hogy egyél normálisan és ha még egyszer előfordul keress fel egy szakorvost.

Ez a szuper mami duma… meg tudod elég gyerekes most én meg írjam, hogy tipik sértődékeny/hisztis kismama ?! Vicc ovoda.

2023. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!