Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon rosszul volt a...

Aki nagyon rosszul volt a terhessége során mikor kezdődtek a tünetek?

Figyelt kérdés

Én jelenleg még csak az 5.hét végefelé járok. Orvosnál se voltam még, majd jövő héten. De tudom hogy kb ennyi idős lehet.

Már van egy 4 éves kisfiam, vele már kb az első perctöl rosszul voltam. Úgy emlékszem a kimaradt menzesz után 4-5 nappal csináltam tesztet és már akkor is étvágytalan voltam, naprol napra éreztem a szagokat, reggeltől estig émelyegtem, 6.héttől meg kb minden nap hánytam.

Na azóta eltelt 5 év😁

Nagyon bízom benne hogy most más lesz. Eddig semmennyire se vagyok rosszul és nagyon üdvözlöm a dolgot. Nem különösebben zavarnak a szagok, és émelygésem sincs különösebben. Sokszor vagyok éhes, bár néha jön egy kis teltségérzet, de ez abszolút viselhető. Szerintetek lehet olyan szerencsém hogy így marad? Volt akinek ilyen jó tapasztalata van másodjára?

(Abban bízom hogy már most is rosszul lennék ha ez következne, mint az elsőnél.)


2023. márc. 10. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a második terhességem, és kB. a 7-8ik héttől kezdődtek a rosszullétek. Az 5-6 hétben csak sokat jártam pisilni és nem bírtam a kávét.
2023. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 3 terhességnél (2.vetélés lett) a 6.hét, de inkább a 7.en kezdődtek
2023. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. héten kezdődtek. Ki is tartottak egészen a szülésig, de a 14. hétig volt a legdurvább. Az 5. héten még nem volt semmi tünetem.
2023. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ahogy betöltöttem a 8. hetet egész napos rosszul léteim voltak,igaz nekem első terhesség .
2023. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindennek ellenére nagyon drukkolok hogy mégis így maradjon, vagy kevesebbel megússzam mint legutóbb! Akkor kb a 20-22.hétig minden nap hánytam és a nagyon szarul voltam. Boldog lennék ha most véletlen a szerencsésebbek közé tartoznék.

Jelenleg még gond nélkül megkávézok, akár úgy is hogy 10-11-ig nem eszek. Tudom nem egészséges de van egy bioritmusom és ezt egyenlőre látom szükségesnek felborítani. Meglatjuk, bizom a legjobbakban. :)

2023. márc. 10. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5. héttől sajnos a semmi tünetből felpörgött 100-ra a dolog, első trimeszterben végig rosszul voltam.
2023. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb a 7.héten kezdődött, egyik napról a másikra lettem borzasztó rosszul. Egész nap émelyegtem, és minden este görnyedtem a wc felett...reggel még aránylag jól voltam, nekem mindig estére jött az iszonyatos hányinger.

Folyton rágcsálnom kellett valamit, mert amúgy még rosszabbul voltam, de persze rendes ételt nem nagyon bírtam enni. Kb a 17-18 héten, épp az ünnepekre múlt el minden bajom 😅

2023. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. héttől kezdődött hányinger enyhén,majd a 9. héttől durvult el,napi többszöri hányás a 13. hétig illetve brutális szagundor,gyomorsav,hányinger,szédülés;utána heti 1-2x a 16.hétig. Sajnos később is visszatért a 30. hét után a rosszullét. A két időszak közt meg jött sajnos más baj.
2023. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 6. héttől jött elő, először csak kis émelygés, majd egyik napról a másikra beütött az egész napos rosszullét, felkelni is alig bírtam 3 hétig 😅 11. héttől enyhébb volt, de 14. hétig azért mindig volt valami. Pl migrén egy héten keresztül, ami rám alapvetően egyáltalán nem jellemző 😃 Úgyhogy bármi lehet még szerintem is, de drukkolok, hogy elkerüljön téged messziről a rosszullét!! 😊 Boldog babavárást!

32 hkm

2023. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat. :)

Sajnos eddig tartott a jóvilág😅 Holnap lépek a 8.hétbe és ma hánytam először. Eddig nagyon jól viseltem az első terhessegemhez kepest.

A héten sokat dolgozom de utána 2 hétig semmi (ez egy nagyon jo munkahely :) )

Szóval ezt a hetet kell kibekkelni, aztán 2 het szünet után megint csak 5 nap munka. Aztán megint 1 hét szünet. Remélem kibírom ezt a 2-3 projektet és utána májustól már jobb lesz talán a rosszullét is. 🙏

Bízom a legjobbakban. Köszi a válaszokat még egyszer!

2023. márc. 28. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!