Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív, beta-hcg...

Halvány pozitív, beta-hcg vérvétel, menzesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végeztem 2 tesztet a nemvárt napján. Mindkettő másfajta volt. Halvány pozitívak lettek, de jól láthatóak, időn belül kijöttek.

Másnap reggel egy másik fajtát is elvégeztem, negatív lett.

Elmentem orvoshoz, azt mondta korán mentem, de elküldött beta-hcg-re. Az eredmény 0.1 mIu/ml lett.

Egy hét késéssel megjött. Szokatlanul intenzív volt a vérzés, de csak 2 napig tartott, aztán 2. nap mintha elvágták volna.

Most vagyok a ciklus 7. napján, átlagosan 28 naposak a ciklusaim. Viszont most szúrkál az egyik oldalon a petefészkem.

Szerintetek korábban fog megjönni? Vagy esetleg mègis van esély arra, hogy terhes lennék?

A családban eddig minden nőnek aki szült, a terhesség első pár hónapjában volt vérzése, nevezzük menzesznek vagy akárhogy.

A pozitív teszt, majd a 0.1 hcg eredményt viszont nem tudom hová tenni.


Valaki volt már hasonló helyzetben? Érdemes egy tesztet csinálni biztos ami biztos?


2023. márc. 19. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a teszt nem volt pozitív. 0.1 mlu/ml lett a vérvétel eredménye… ott nincs olyan, hogy hamis eredmény. Egyértelműen mutatja, hogy nem voltál terhes. Engedd ezt mostmár el, új hónap új esély.
2023. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes.
2023. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Nincs ezen semmi csoda, kémiai terhesség.

Nekem 3 nap késéssel olyan erős volt a tesztcsík, mint a kontroll. Másfél hét után mentem UH-ra, sehol semmi, vérből HCG 2.

Korán megyszakadt sajnos, ez van. Utána meg is jött.

Biztosan nem vagy terhes.

2023. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. márc. 19. 11:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!