Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges ez? Le...

Szerintetek lehetséges ez? Lent kifejtem

Figyelt kérdés

Szóval egyre több olyan dolgot hallok, hogy valaki a vajúdás kezdetekor tudta meg hogy terhes, meg hogy a teszt nem mutatta ki, meg hogy az illető végig menstruálta a terhességét és tényleg semmi furcsát nem vett észre.

Én ezt nem igazán tudom elképzelni, de annyi helyről hallom hogy kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



2023. márc. 19. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy mentálisan ép nő tudja, hogy mi vezethet a teherbeeséshez, így ha bármi szokatlant tapasztal, akkor tesztel vagy/és dokihoz megy.


Minden más mentális problémára utal, vagy hazugság

2023. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Felnőtt embernél nehezen tudom elképzelni. Ha egy tapasztalatlan kislányról van szó, akkor hihető, de ott meg a környezetének kellett volna észrevenni.
2023. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Mária meg dugás nélkül lett terhes 😁😁😁
2023. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Pedig van ilyen,persze rakás véletlen kell. A gyerek úgy helyezkedik el hogy alig van pocakja és a rugásokat sem érzi,illetve ettől függetlenül rendszeresen menstruál. Semmilyen tünetet nem produkál terhesség alatt,ha igen az mégis olyan csekély hogy nem esik le ettől hogy terhes pl fáradtság, fejfájás és mondjuk védekeztek csak nem vették észre hogy lyukas a gumi vagy pont bevett egy antibiotikumot és nem tudta,hogy az csökkenti a fogamzásgátló tabletta a hatását stb.

Szóval volt már ilyen,de tény hogy nagyon ritka.

2023. márc. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Extrém ritka, de előfordul. Régen is, most is, nem lett szerintem gyakori, csak jobban tudunk róla. Gyakoribb rossz szociális körülmények között élő, első szülő fiatal kislányoknál, akik valószínűleg a szex-gyerel összefüggést sem értik. Előfordulhat, hogy speciális pszichés állapotban nem tudatosul vagy ignorálja a tényt.


Egyik gyakorlatomon láttam egy háromgyermekes sovány anyából kiesni egy kb 27-28 hetes magzatot. A reakciója és úgy az egész alapján a mai napig elhiszem hogy három gyerek ide vagy oda, tényleg nem tudta... Annyit mondott hogy nem menstruált, de már korábban is előfordult ilyen, nem foglalkozott vele. Utólag nyilván ez óriási hiba volt.


Amúgy nekem az első terhességem alatt a gyerek nagyjából a kötelező minimumot mozogta, simán betudtam volna kutymorgó beleknek, amit (nem) művelt. Nem menstruáltam, és a hasam valóban nagy volt a végén, de ennyi volt ezen kívül az összes tünetem. Szerintem kellő tájékozatlansággal, esetleg némi túlsúllyal nem olyan elképzelhetetlen.

2023. márc. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

4. "ettől függetlenül rendszeresen menstruál"

Na olyan terhesség alatt NINCS.

Vérezhet ilyen-olyan okokból, de abból hiányzik a menstruáció mindennemű ciklikussága és egyéb sajátossága.

Az, hogy az illető ezt menstruációként könyveli el, az a saját hülyesége, már bocsánat a durva szóhasználatért.

2023. márc. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ezeknek nagy része kamu.Nagyon sok mindennek kell összejönni ahoz,hogy valóban tök váratlan legyen.Pl,van rendszeres vérzés,nincs terheshas,és azt végképp nehezen hiszem el,hogy valaki ne érezze hogy mozog benne a magzat.Ráadásul én mindenféle gond nélkül is járok évente egyszer nőgyógyászhoz,aki csinál rákszűrést,és nekem ultrahangot is szokott hogy minden rendben van-e nincs mondjuk mióma,stb.Higy ezt ne vegye észre, akkor pont a 2 vizsgálat közben kellene teherbe esni,meg megszülni.Lehetséges ugyan,de ennek is kicsi az esélye.Szóval biztos van ilyen,de szerintem nagyon kevés.Az összes többi vagy buta és nem is figyel magára(nem veszi észre,vagy nem érdekli hogy kimarad vagy nem olyan a vérzése)vagy tagadja mert fél valakitől.
2023. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én se akarok elhinni. Első babámat várom, kizártnak érzem hogy ezt ne venné észre valaki de ettől függetlenül tényleg hallottam én is ilyet. Hogy hogyan lehet azt nem tudom. De az biztos hogy anya mikor velem esett teherbe még két hónapig volt menzesz szerű vérzése amiből nem gondolta hogy terhes lenne és mégis.
2023. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1 nőt ismerek aki 7 hónapos terhes volt mikor megtudta.

Végig menstruált nem.hízott és egy kicsit nőlt csak a hasa ami igazából.felsem tűnt senkinek.

Nem.volt fiatal caitri higy ne lett volna tisztába adolgokkat

2023. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én akit ismerek és ezt állította,hogy minden ugyanolyan volt,nem vett észre semmit,stb,annak a férje mikor megszült azt mondta,hogy hagyja a babát ott a kórházban,mert neki ugyan nem kell.Hát itt ez volt az ól szerintem.Tudta ő,hogy van valami,vagy pont tisztába is volt vele,hogy mi is történik, sak tagadta,rejtegette még maga elől is,mert vagy félt a férjétől,vagy úgy volt vele,hogy ha már meglesz a gyerek, akkor hátha kell neki.
2023. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!