Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáslit lehet használni korai...

Fáslit lehet használni korai terhességnél? Milyen krémmel Bem ártok?

Figyelt kérdés
A térdem kezdett el nagyon fájni. Mind2 térdem rossz. Most felszökött pár kiló gondolom ez most nem tetszik a térdemnek. Olvastam mennyiféle krémet nem lehet használni. Van olyan amit lehet?

2023. márc. 20. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne fáslit használni?


A krém meg... attól függ... Mit szoktál rá egyébként használni? És mennyire koraterhesség?

2023. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Flector és lóbalzsam. 7 hetes vagyok
2023. márc. 20. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lóbalzsamot nyugodtan használhatod.
2023. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem ártana majd a súlyodra fomozottan ügyelni, mert a java csak eztán jön ugyebár.

És feltétlen beszéld ezt meg az orvosoddal, hogy mit használhatsz.

2023. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lóbalzsamra azt olvastam vérbőséget okoz.


Igen tudom. Max több zöldség

2023. márc. 20. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem feltétlenül több zöldség, hanem ügyelni kell a napi kalóriaszükségletre, nem kell túllépni.


A lóbalzsamot térdfájásnál gondolom nem az alhasad tájékára fogod kenni, szóval nem gond.

2023. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
7 hetes vagy és már felszaladt pár kiló? Gyakorlatilag 2-3 hete tudod,hogy terhes vagy. Nagyon figyelj oda ha amúgy is gond van a térdeddel. A terhesség az ízületeket amúgy is megterheli, mert a szervezeted relaxin nevű hormont kezd termelni, hogy lazuljanak az izületek a szülésre. Tehát ez csak rosszabb lesz. Fáslit lehet használni, hatóanyagról orvost kérdezz.
2023. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hova keni, a teste bármely részére. A bőrből barhonnan felszívódik a hatóanyag. Ezeket a voltaren krémet pl nem lehet. Kérdezd a dokit vagy olvass utána a neten
2023. márc. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Szövegértés. Ha elolvasnád mégegyszer, én a lóbalzsamra írtam, hogy a térdre kenve biztosan nem fog ártani, nem pedig a Voltarenre és egyéb gyógyászati hatóanyagot tartalmazó készítményre.

A lóbalzsam okozta vérbőségtől tartott a kérdező, ami ugye térd esetében nem veszélyezteti a terhességet.

2023. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!