Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik 2011. február...

Kismamák akik 2011. február elejére vagytok kiírva, és Pécsen fogtok szülni?

Figyelt kérdés
2011. február 13-ra vagyok kiírva és Pécsen fogok szülni. de nem túl pozitívak a visszajelzések a klinikáról. Ti mit hallottatok? Mire számítotk?
2010. okt. 7. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bár én már szültem, de csak 3 hónapja, így talán azért tudok segíteni. Szerintem a klinikával semmi gond nincs, én is tartottam kicsit tőle, hogy nagy káosz lesz az összevonás miatt, de nem volt. Ha minden igaz, tudsz választani alternatív szülést, de azt előre meg kell beszélned a dokival. Az orvos is, és a szülésznő is nagyon kedves volt, pedig ügyeletes dokim volt, a fogadott épp nyaralt...:S

A gyerekágyra szintén nem volt semmi panaszom, a szobák szépek és korházhoz képest otthonosak, a nővérek zöme fiatal és nagyon segítőkész.

Jó babavárást és könnyű szülést!:)

2010. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Te vagy az első aki ilyen mértékben pozitív választ adott :) (Egyébként én kerestelek a másik kérdésnél.

Azt még megkérdezhetem, hogy kinél szültél? Nekem van fogadott dokim, dr. Várnyagy Ákosnál fogok szülni. Látogatás hogy van? Csak "üvegen" keresztül lehet a babát mutogatni a családnak, vagy legalább a Férjem bejöhet és kézbe veheti?

2010. okt. 7. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Pont ő volt, akinél szültem!:) Vele is teljesen elégedett voltam, ahogy már írtam is!:)

A látogatás úgy van, hogy van egy kis étkező, közös helység, ahov bemehetnek a látogatók (a szobákba nem mehet be senki). Ide kiviheted a babát is, szóval megfoghatja a férjed!:)Ha meg tudjátok oldani, akkor javasolnám a délelőtti látogatást, mert délután rengetegen vannak! Nálunk olyan is volt, hogy párom bejött délelőtt, aztán ebéd után visszajött, nem tudott betelni a fiával!:)

2010. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Annyira megnyugtattál! :) Tényleg sok negatívumot hallottam mióta összevonták a megyeit a klinikával.

Én nem szeretném tudni előre a babám nemét, szóval mikor a doki kérdezte, hogy nézze-e azt mondtam, hogy ne. Azóta 3szor álmodtam vele és mindig kisfiú volt :) Lehet, hogy butaság de meg vagyok róla győződve, hogy tényleg fiú.


Jó eészséget és sok örömöt kívánok a kisfiadhoz! Köszönöm, hogy válaszoltál!

2010. okt. 7. 14:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Örülök neki, remélem, Neked is pozitív tapasztalataid lesznek!

Én nem bírtam ki, hogy ne kérdezzem meg a nemét, és mindketten fiút szerettünk volna így elsőre, szóval tényleg felhőtlen volt az öröm!:)

Nagyon sok boldogságot és egészséget!

Ági

2010. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ági! Annyit még megírnál nekem, hogy miket vittél magaddal a szüléshez?
2010. okt. 8. 09:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Én febr. 18ra vagyok kiírva én is rosszakat hallottam a klinikáról, vagyis nem is magáról a kórházról hanem a csecsemős nővérekről. Én az elsőt a megyeiben szültem ott nagyon rendesek voltak, segítőkészek, most ezek mint átkerültek a klinikára, így ha jót fogsz ki akkor lehet éppen megyeis csecsemősök lesznek.
2010. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És kinél fogsz szülni? Van választott dokid, szülésznőd?
2010. okt. 10. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Vittem 3 hálóinget, 3 bugyit (ami kevésnek bizonyult, vigyél szerintem 7-8 db-ot minimum), egy köntöst, jó vastag betétet, tisztálkodószereket. A babának pelenkát, popsitörlőt, amíg bent vagytok, addig kap ottani ruhát és pólyát, a hazamenetelhez vigyél neki egy bodyt, egy rugdalózót, esetleg bundazsákot, mert valószínűleg hideg lesz nagyon. De ezeket akár a párod is be tudja majd vinni, amikor mentek haza. Én ugyanabban a ruhában mentem haza, mint amiben a kórházba, kicsit bő volt a gatyó, de a kocsiig ki lehet bírni!:)
2010. okt. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

labossa gusztávnál fogok szülni és szülésznőt is fogok fogadni azt, akinél az elsőt is szültem, csak akkor még nem fogadtam fel. Te kinél fogsz szülni?

Én viszek be neki kisruhákat, mert ha mondod, hogy saját akkor nem fogják elkeverni (a megyeiben anno olyan kis szakadt ruhák voltak majdnem mindegyiken volt lyuk). betétet én Tena nevezetűt vettem az a legjobb meg a legkényelmesebb, hálóing(1 mindenképp) vagy pizsamából vigyél többet, én a pizsit jobban szeretem, melegnek a szobában biztos nagyon meleg lesz, múltkor voltam a 18 hetes uh-on és a váróban már fűtöttek és olyan meleg volt azt hittem kigyulladok.

2010. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!