Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kerdesem volna, hogy ma...

Olyan kerdesem volna, hogy ma vagy 6+3 hetes terhes, van egy nagyon csunya torokgyulladasom ami mar rament a tudomre es a fulemre is… ma kaptam Semicilin antibiotikumot. Valaki szedett mar terhesen hasonlo panaszra?

Figyelt kérdés
Nem volt semmi szovodmenye? Izgulok nagyon miatta nem is eroltetnem ha nem lennek mar annyira rosszul. Sajnos jelenleg napi 3 szemet kell szednem a 250mg-bol es egesznap azert kuzdok, hogy bent is maradjon mert a napokban elkezdodott az emelyges/hanyas is mar. Nogyogyasznal mar voltam mindent rendbe talaltak mar volt szivhang is🙂 Elore is koszonom a valaszokat☺️
2023. márc. 23. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos.
2023. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Orvos írta fel, nem? Tudja, hogy terhes vagy? Akkor min aggódsz? Nyilván nem ír olyat, amit nem lehet így szedni. Válts orvost, ha jobban hiszel idegen netezőknek, mint neki. Teljesen biztonságos, a hosszasan fennálló gyulladás, viszont lehet káros.
2023. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de tudod minek lehet veteles a vege? A kezeletlen, sulyos betegsegnek.

Nem az antibiotikum itt a baj, ez ment meg teged meg a babat is,csak szolok.

2023. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére van jópár olyan antibiotikum, ami teljesen biztonságos terhesség alatt, ne aggódj.
2023. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtobb antibiotikum teljes biztonsaggal szedheto terhessegben.


Viszont ha nem szeded ,a legkisebb gyulladastol is elvetelhetsz par nap alatt.

2023. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, igy azert megnyugodtam☺️
2023. márc. 24. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!