Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg a laboreredményt...

Ma kaptam meg a laboreredményt, a vasam (28 a max) 32 lett, mi az oka az emelkedett vasszintnek illetve mit kell csinálnom hogy lentebb menjen? 16 hetes km

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit. örülj neki hogy alacsony szedhetnéd a vasat. Nem lesz semmi bajotok.
2010. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*nem alacsony
2010. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

orulj neki :)

velem allandoan vasat szedetnek az orvosok

jo hatassal van rad, energikusabb vagy, jobb a kozerzeted

amugy a felesleg magatol kiurul a szekletben

2010. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedtél valamilyen terhes vitamint? Nekem az Elevittől lett ilyen magas. Azt hiszem, hogy még az érték is 32 lett nekem is. Én abba hagytam az Elevitet. Nekem korábban derült ez ki, azt hiszem 6 hetes voltam. Azóta csak Béres cseppet szedek, 2 hete. Most 21 hetes vagyok, hétfőn voltam laborban, 17-es a vasam, tehát még mindig nem kell szednem.
2010. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
válts másik vitaminra, amiben kevesebb a vas. megkockáztatom, hogy szedj sima multivitamint. (de csak ha a többi rendben volt) ez most az én ötletem, de ha hamarosan úgyis mész orvoshoz, megkérdezheted őt. egyébként mit szedsz? mert azt vettem észre, hogy a gravidába, elevitbe sokkal nagyobb adag van mindenből összehasonlítva a femibionnal
2010. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elevitet szedek már vagy 6 hónapja mindennap.mit tanácsolsz? két naponta vegyek egy szemet?
2010. okt. 7. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, talán az jó lenne. bár úgy könnyebben elfelejted. lehetne még naponta felet is.
2010. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem, és mégis alacsony volt a vasam, így kellett mellé vasat is szednem... Szervezete válogatja, hogy kinek alacsony, kinek nem.

Amúgy meg jobb, hogy nem kell szedned pluszba semmit, és nem vagy vashiányos!

2010. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!