Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztet venni...

Terhességi tesztet venni személyesen? Ez nektek kínos vagy természetes?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát, valamint férjnél vagyok, így nem az “úgymaradtam” szint ez. Csak egyszerűen kellemetlennek érzem a tesztek vásárlását. Mert ez annyira magánügy. Hiába ad el több ilyen tesztet egy eladó, nekem akkor is furcsa szituáció. Ezért a netről rendelem. Ti hogy vagytok ezzel?
2023. márc. 24. 18:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb helyen már van önkiszolgáló kassza is. Kicsit személyesnek érzem, de az óvszert meg a wc papírt is megveszem mert kell.
2023. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%
Én mikor vettem, az eladónő olyan sejtelmesen mosolygott, pedig ez messze nem hatásköre! Amúgy én is inkább rendelem, vagyis egyszer fordult elő egyelőre.
2023. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pedig felnőttként nem kellene gondot okozzon bármi megvétele. Kit érdekel ki mit gondol. De szerencsére tudtok netről rendelni…
2023. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Elsőre talán kicsit fura volt, de hamar elmúlt ez az érzés (fél év alatt jött össze a baba). Mint ahogy tiniként tampont venni is furcsa volt, most meg abszolút nem érdekel, férfi eladónál is simán veszek.
2023. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Hú, te úristen, sosem jutott még ilyen az eszembe. Az egy termék és kész, hidd el, az eladó semmit nem gondol, 1 perc múlva már nem is emlékszik rád.
2023. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Semmivel nem cikibb ilyet venni, mint pl tampont, óvszert vagy a fogamzasgatlót kiváltani.

Ép eszű felnőtt szerintem nem problémázik ezen.


Nálunk a helyi kisboltban nem vettem, mert akkor masnapra az egész falu tudta volna. De dm-ben, tescoban gyógyszettárban kb ugyan olyan hozzáállással vettem, mintha egy liter tejről lett volna szó.

2023. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Bridget Jones naplója 2 jutott eszembe, a svájci gyógyszertár 🤣
2023. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Hát felnőtt emberként kicsit gáz ezen kinlódni. 😅
2023. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Hogy fogsz így szülni, meg vizsgálatokra járni. Meg a rokonok maximálisan indiszkrét kérdéseire válaszolni. Ha ennyire éretlen vagy, akkor várjatok még a gyerekkel.
2023. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értem, felnőtt emberben hogy merül ez fel egyáltalán.
2023. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!