Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni kérlek...

Tudnátok segíteni kérlek értelmezni a leletem?

Figyelt kérdés

Mutattam az orvosnak, semmit sem mondott. Annyit, hogy szülésnél kapok majd antibiotikumot. De most akkor van fertőzés? 3 fajta?

Miért nem adnak rá akkor valami gyógyszert?


Legközelebb hétfőn megyek, akkor megint meg fogom kérdezni de már teljesen kivagyok az orvosok hozzáállásától. :(


Ma is közölték, hogy kevesebb a magzatvíz, de ha nem erősködök, hogy ez mennyire probléma, mennyire mehetek haza nyugodtan ma, akkor semmit sem mondanának. 2 orvossal kellett beszélnem, mire normális tájékoztatást kaptam...


Köszönöm szépen, ha elolvastad és tudnál segíteni!


[link]



2023. márc. 30. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kételkedsz, nyugodtan menj el egy másik orvoshoz is, akár magánban, vagy ennek a dokinak tedd fel ezeket a kérdéseket. Nyugodtan fűzd hozzá, hogy meg vagy ijedve mert nem tudod ezeket, magyarázza el neked. Ennyi.
2023. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Kiscica, itt eddig mindenki próbált segíteni. Épp egy gyermeket hordasz ki, aki miatt bizony fel kell kötni a gatyát és ha nem értesz valamit vagy kétségeid vannak, akkor addig kell csesztetni az orvost, amíg nem válaszol, sajnos ez ilyen. Ha ő nem válaszol, akkor keresel egy magán rendelést, szólsz hogy sürgős a dolog, mert meg vagy ijedve. Ennyi. Szépen a-zig mindenről kérj felvilágosítást. Sajnos mi itt látatlanban uh minden nélkül nehezen mondunk bármit, nem is szakemberek vagyunk. Ha most azt mondom, szerintem ez így rendben van, tök normális, elég a szülésnél az antibio, akkor hátra dőlsz megnyugodva, mert hogy egy idegen neked a neten ezt mondta? Remélem nem a válaszod. Anyuka vagy, úgyhogy tanulj meg kiállni magadért, a gyermekedért és addig sehonnan nem tágítani, ameddig nem világos számodra az aktuális esemény, vizsgálati eredmény vagy bármi.

Amit tudok mondani, ha abszolút nem érhető el senki, esetleg a védőnőt kérdezd meg erről, de én jobbnak tartok egy magán rendelést, inkább nézze meg egy másik orvos is, mint hogy baj legyen.

Szivd fel magad, aztán uccu keress egy orvost. És kedvesen; ne úgy mint itt. A bunkó kismamákat hamar le szokták rázni. Mosolyogj, meg kérem szépen és köszönöm szavakat használd, tök más lesz a hangulat, figyeld meg. Nagyon drukkolok neked, ne aggódj én is ilyen nyámnyila voltam, bár nekem is ezt elmondta volna valaki 😀

2023. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a saját magándokim rázott le 2 szóval... Mindegy, majd keresek mást.
2023. márc. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!