Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szex?

Terhesség alatt szex?

Figyelt kérdés

22 éves kismama vagyok, a 25. hétben.

Párommal 4 éve vagyunk együtt, a szexualitás mindig rendben volt köztünk,heti 3-4 alkalommal szeretkeztünk.

2-3 hete viszont folyamatosan kívánós vagyok, ez azt jelenti,hogy napi szinten szexelünk,de van hogy én többször is kivánnám.


Normális ez ebben a szakaszban, másnak is volt ilyen?


2023. ápr. 3. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, normális.
2023. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Megbolondulnak a hormonok.
2023. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 20. hetes vagyok, már ott tartunk, hogy naponta vagyunk együtt, de így is olyanokat álmodok... :D Nekem csak a második trimeszterben volt ez (az első terhességemnél), utána valamennyire mérséklődött.
2023. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam:D


En is állandóan mászok a páromra, ő meg néz,hogy mivan itt ;)


Köszönöm

2023. ápr. 3. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez lenne a normális minden kapcsolatban, hogy szinte állandóan kivanjuk a parunkat gyerek előtt és után is. Szomorú, hogy valaki ezt tartja nem normálisnak. Én a heti 2t nem tartom annak.
2023. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexuálpszichológusok szerint a heti 2-3 az ideális (alkalmanként 15-30 perc). Lehet, hogy ti kívánósabbak vagytok a pároddal vagy frissebb a kapcsolat, de heti 2 teljesen rendben van. Ha állandóan kívánod a párod, akkor elborul a kapcsolat értéke a szex irányába, pedig egy házasság sokkal több ennél, más szituációkban is meg kell ismerned a párod. Kell, hogy idő jusson csak összebújni, beszélgetni, együtt csinálni valami élményt, csak lustálkodni a kanapén egy popcornnal filmet bámulva, kell me time is mindenkinek. Napi szex mellett ezekre nem marad idő egy átlagos hétköznap. Az meg megint más, hogy kinek mennyi idő a szex? Ha 5 perc alatt végeztek, akkor arra lehet, hogy jut idő gyakrabban, de lehet, hogy kevésbé mély az élmény.
2023. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az 5-ösnek írtam, nem a kérdezőnek. Ti nyugodtan élvezzétek ki a terhes hormonokat, baba után úgyis van 6 hét szünet és utána is idő visszatérni a régi kerékvágásba. :)
2023. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs idő szexre?


Mar bocsanat, de napi 30 percrol beszélünk egy atlagos szex esetében:)


Mindenkinek arra van ideje amire szakít

2023. ápr. 5. 13:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!