Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méh bal fala az én bal...

A méh bal fala az én bal oldalamon van? Lehet, hogy hülye kérdés, de nem találtam erről információt.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát nyilván.
2023. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira nyilván, de igen. :)
2023. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. ápr. 9. 18:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondják, hogy bal oldalon érdemes feküdni. Ebben az esetben is?
2023. ápr. 9. 18:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a baba fekszik baloldalt vagy a lepény? Mennyi idős terhes vagy? Bal oldalt úgy tudom, hogy a szíved miatt érdemes feküdni. A babát nem tudod összenyomni. Valaki 36 hetesen még hason alszik. :) Ha nagyon elnyomod, azt nem csak ő, hanem te is fogod érezni, hogy kényelmetlen, nyugi.
2023. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még kicsi, 13 hét+2 nap. Csak előre érdeklődöm.

A méhlepény van a bal oldalon.

2023. ápr. 9. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hagyjuk mar ezt, tul van lihegve.


Azon az oldaladon fekudj, ahol epp tudsz, csokolom.

A magzatnak semmi baja nem lesz. Ha meg ez is artana, akkor egy baba se szuletne meg, elhiheted.

2023. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont így 13 hét környékén kezdett kényelmetlen lenni háton feküdni, mert úgy valahogy jobban össze volt nyomódva a hasam a gravitáció miatt. De ilyenkor még sok a magzatvíz, ami megvédi mindentől, amikor meg már jól kitölti a helyet a baba, akkor semmi nem lesz kényelmes, ami nyomja a hasadat. Én testhezálló pólót nem hordtam szívesen a végén, mert úgy éreztem, hogy agyonnyom. Úgyhogy természetesen jönni fog, hogy ami a babának kényelmetlen, az neked is az lesz. :)
2023. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szivedet ne terheld ,ezt azért mondják de egyébként nekem így 9 hónaposan jobb is s bal.oldalon feküdni
2023. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Biztosan nálam is rendben lesz, de kíváncsi voltam, hogy mekkora jelentősége van.

2023. ápr. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!