Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! 22hetes +6napos...

Kismamák! 22hetes +6napos terhes vagyok ikrekkel arra lettem figyelmes hogy egy kettő nap ilyen ragacsos vizes valami kifolyik a mellembol és ilyen sárgás valami megszáradt rajta a mellbimbon, ez valami elotej dolog?

Figyelt kérdés
És ha leszedem azt a sargas valamit kicsit olyan kellemetlen az érzés

2023. ápr. 11. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Az egyéb kérdésekben nincsenek ragacsos vagy kellemetlen dolgok.

Amúgy lehet előtej, vagy valami váladék.

Úgyis kéne menned orvoshoz, nem?

2023. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd csak májusban kell mennem th gondozásra, de ahogy írtad hogy egyéb kérdésekben rá kerestem és igen az és láttam hogy egy holgynel is volt hogy ilyen ragacsos sárgás valami volt szóval igen elotej
2023. ápr. 11. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtej! Nekem is ilyen korán kezdődött és ki is tartott végig. Volt, hogy el öntött éjszaka teljesen elázott a hálóingem a melleim körül. Én onnantól használtam a melltartó betétet.
2023. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elotej, nyugi, tok normalis mar ilyenkor is.

Nekem is volt 20-26. het kozott, de aztan elmult es nem is jott tobb terhesseg alatt, erdekes modon.

2023. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előtej és az a száradt valami is az

Ha leszeded és fáj akkor inkább csak mosd le mert ugye ez lehet "bekövesrdett" rész is :)

2023. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előtej


3. Terhessègem, a 20. Hèt után indult mindig..

( 25+1 szintén ikrekkel)

2023. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok :))
2023. ápr. 12. 07:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!