Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok olyan oldalt ahol...

Ajánlanátok olyan oldalt ahol lehet rendelni szexibb kismama fehérneműt?

Figyelt kérdés
Eléggé össze vesztünk a párommal és benyögte, hogy elég öreges bugyikat hordok, hogy hordhatnék valami csinosabbat, de amit eddig próbáltam csipkés fehérnemű az nem túl kényelmes és szerintem amíg terhes leszek biztos nem lesz az, de hátha tud valaki valamit. Előre is köszönöm.

2023. ápr. 13. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a piacon vettem szép csipkéseket.

Esetleg nem tudsz elmenni fehérnemű boltba vagy valamelyik ruházati áruházba? Ott megtudod tapintani, hogy milyen is valójában.

Ha rendelés ,akkor a H&M-ről és a bonprixről hallottam jókat. Saját tapasztalat nincs.

2023. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

www.astratex.hu


Bár a kismama alsóneműk itt is egyszerűbbek(mert inkàbb a kényelemre törekedne ilyenkor minden terhes nő szerintem is, veled együtt), de ha a párod ennyire hisztis, szerintem azért nézz körül. Rendeltem már tőlük és jó minőség!

Meg ugye az sem mindegy várandósan kinek mekkora a hasa, illetve mi tartozik a kényelmes kategóriàba?!

2023. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a sinsay-nél találtam szép és funkcionális darabokat.
2023. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A ruhatáram újítása mellett a pasicserén is gondolkodnék ezek után.
2023. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére nem a feherneműim miatt szeret a férjem


Amúgy most külön kérné a mamabugyit, mert 14 hete szextilalom van nálunk.

H&M bugyit hordok terhesen és nem terhesen is..

Kényelmesek, szépek

2023. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Shein
2023. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégegy szavazat a Sheinre! Mindennel meg voltam elégedve és ez a fehérnemű igazán szexi, férjem is imádja :)
2023. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!