Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legérzékenyebb...

Melyik a legérzékenyebb terhességi teszt? És hol lehet azt kapni? Olyan érdekelne ami bolti, nem aukciózós.

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Gábriel tesztre esküszök! Mindhárom terhességemnél ez a fajta mutatta a terhességet, a többi nem nagyon.

Patikában vettem, de láttam már Tescoban is. Annó 800 ft volt.

2010. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én clearblue-t használtam, nálam az vált be nagyon, pár nappal a mensi előtt kimutatja a terhességet.
2010. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gabriel szerintem nem túl érzékeny, de lehet tévedek. Nekem nem vált be, ahogy a Qupido sem, annak ellenére, hogy 10-es érzékenységű, nem mutatott semmit, amikor a többi teszt igen. Szerintem ez a kettő azért nem túl jó, mert kazettás, nekem a sugaras tesztek jöttek be leginkább.

Én peteérés után 9. napon teszteltem. A Qupido semmit sem mutatott, a ClearBlue és a Corax Be Sure (Dm-ben lehet kapni mindekettőt) halvány második csíkot. A Qupido miatt kicsit elbizonytalanodtam, ezért másnapra beszereztem egy ClearBlue digitális tesztet is, az egyből kijelezte a pluszt:) Szóval, én ajánlom ezeket a teszteket, de főleg a digitális tesztet, az nagyon profi és nem kell gondolkodni, hogy most a második csík csík-e vagy miért halvány, stb, hanem egyből kijelzi az eredményt.

2010. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és a digitális ClearBluet lehetett kapni a Westend gyógyszertárban (tel: 288-0350, meg tudod kérdezni, hogy most van-e nekik), illetve innen is rendeltem: www.babaproject.hu, elég gyorsak voltak.

De tudom, hogy több gyógyszertárban is lehet már kapni, csak kérdezz rá.

2010. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen lányok a válaszokat!
2010. okt. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!