Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 héttel a mensi késése után...

1 héttel a mensi késése után kimutatja a vér a hcgt? A tesztek negatívak,többi lent.

Figyelt kérdés
03.24 jött meg utoljára, április 21-22között kellett volna. Átlag ciklusaim 28-29 naposak néha 31. Ma van a 35. Nap eddig minden tesztem negatív. Orvos sem látta hétfőn hüvely ultrahangon. Holnap megyek hcg vérvételre. Ez már kimutatná?
2023. ápr. 27. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagyok akor igen
2023. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek mesz vervetelre, ha egyszer az osszes teszted negativ?

Ez nem eleg? Mit akarsz meg tudni?

A leghosszabb ciklusodhoz kepest is mar kesik 4 napja, leugrana a ket csik, ha terhes lennel a tesztrol.

2023. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért,mert 18. Ciklusnapon éreztem a petteérést,de tojasos nyak nelkul csak nedvesseg,petefeszek szurka volt majdnem pozi ovu teszttel

Meg a ciklus 25. Napjan is ereztem nedvesseget,kremes feheret, es utanna viszont volt kicsi tojasfeherjes nyakom es az teszt is majdnem pozi volt...tudom nem lehet 2x peteeres egy honapba es nekem sosem szokott kesni a mensi

Arra gondolok nem e kesoi peteeres? Azota is eltelt 10-11nap

2023. ápr. 27. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose volt se nyák ,se hasszurka semmi ilyesmi.

A trsztrd ha negatív akkor sztem most nem jött össze a baba.

Halványan csak kellene mutatnia ha nem is ugrik le a 2 csík

2023. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszted, minek a vérvétel?
2023. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!