Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete lett pozitiv a tesztem...

1 hete lett pozitiv a tesztem akkor még nagyon halványan tapasztalat???

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hete lett pozitiv a tesztem akkor még nagyon halványan, aztán erősödött.

Sajnos 2napja folyanatosan hőemelkedés torokfájás van nemtudtam levinni így bementem nőgyógyra írjanak fel valamit amit szedhetek mert clostis+ovitrelles a babám nagyon nehezen jött össze… csináltak vérvételt mert az uh-n még nem láttak semmit a papíromra ezt írták: j. Ov. 39x22mm, uterus 38x60mm, endometrium 16mm, bal oldali ov. állományában 18x 20 mmes cystának imponáló képlet.

Illetve a hcg: 510.3

Papíromra ráirták hogy korai grav.

szerintetek?



2023. ápr. 29. 11:33
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
#20! Jaj, ez elég durva! Akkor minek hívtak vissza? Ha meg akarsz nyugodni, magánban csináltathatsz hcg vérvételt.
2023. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Igazából hétfőn megyek orvoshoz ez már fix. Addig pedig nyugtat hogy minden rendben volt. Nem szeretném túl tolni ezt inkább boldogan akarok rá emlékezni, és tényleg megélni… többit pedig istenre bízom!!❤️ hétfőn jövök a fejleményekkel akkor már biztosat tudok!
2023. máj. 3. 16:36
 23/55 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam orvosnál és 10mm es a petezsák 5hetes terhesnek számolt❤️
2023. máj. 8. 11:16
 24/55 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2023. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi de matematikaileg még mindig nem tűnik jól fejlődönek. 28 napja voltatok együtt.ha még pár napot csúszott is már szikhólyagnak és embriónak kéne lenni talán már pulzálással és nem csak egy petezsáknak.
2023. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
74%
Nem én akartam lenni aki elveszi a kedvedet, de ha több mint 2 hete pozitív volt a teszted, akkor nagyon nem petezsákot és 5 hetes terhességet kellett volna látnia ma. Az már legalább 6 hetes, sőt. Ott már szívhangnak is kellene lennie. Az elsővel pozitív teszt után 3 nappal voltam dokinál, már akkor petezsákot látott. Te már ahhoz képest 2 héttel idősebb kellene legyél. Drukkolok, hogy fejlődjön!
2023. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

Hasi ultrahangot csináltak és azt mondta az orvos hogy nincs semmi probléma elhihetem..

1 het mulva megyek vissza remeljuk hogy addigra mar minden rendben lesz! :)

2023. máj. 8. 13:07
 28/55 anonim ***** válasza:

26


végre egy gondolkodó ember!

2023. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Mensi alapjan amit en szamoltam ki az 6+0 ma léptem be úgy gondolom ez a alapjan nincs semmi probléma.
2023. máj. 8. 13:34
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy te szerinted rendben van!

Csak nem értem ,hogy minek kérdezel?!

2023. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!