Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba lába az ultrahangon?...

Baba lába az ultrahangon? Most voltam a 19hetes UH-n. A doktor azt mondja minden rendben. De én sose látom hogy mozogna a lába. Lehet abból baj?

Figyelt kérdés
Mármint nem tudom, biztosan túlizgulom, de attól h csak a kezét látom mozogni, még nem lesz a baba mozgássérült, ugye? Genetikai vizsgálat szerint is minden rendben. De ilyen kérdést meg választ se láttam sehol. Legyetek szívesek ne támadjatok le ezért a kérdésért. Lehet vicces, de én tudatlan vagyok az e fajta témában. Köszönök a válaszokat előre is.

2023. máj. 3. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvost, ha jófej, mosolyog egyet Veled és elmondja, hogy semmi gond. 😃
2023. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Könyvet sem látsz a kezében, mégis meg fog tanulni olvasni...
2023. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kérdés engem is foglalkoztat, de én úgy gondolom, hogy minden rendben van! Nem hiszem, hogy izgulnod kéne. 😊
2023. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Most hogy mondod, mintha az én babámnak se mozgott volna a lába az ultrahangon... de jó, hogy ezt csak most olvasom, ezután tuti én is frászt kaptam volna :)

Amúgy ő rendben megszületett, minden rendben vele, 7 hós múlt, de érdekes módon a kádban meg csak a lábával pancsol, a kezét bele se teszi a vízbe :)

2023. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Én a fülét nem láttam soha, de nem mertem megkérdezni. Azóta megszületett, és van füle. Nyugodtan kérdezz rá :)
2023. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze majd tancolni fog a hasadban nem gondolod? 😀
2023. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 😀

Rendes tőletek! Persze majd megkérdem az orvost. De jó volt olvasni a tapasztalatokat, véleményeket! 😊

2023. máj. 4. 18:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!