Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+4 terhes vagyok és tegnap...

9+4 terhes vagyok és tegnap megbotlottam a lépcsőn, nagyon megijedtem. Baja lehet a kicsinek ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap a munkahelyemen megbotlottam a lépcsőn és majdnem elestem de szerencsére sikerült a kezeimmel meg tartanom magam és nem éreztem hogy be ütöttem volna a pocakom, viszont nagyon megijedtem, mert picit úgy éreztem hogy megrándult a hasam egyik oldalon ami abban a pillanatban fájt egy kicsit de nagyon hamar el is múlt. Sajnos mióta terhes vagyok nagyon kicsi a vérnyomásom és megszédültem. Eléggé megijedtem hiszen ez az első terhességem és nem szeretnék bajt okozni a babának. Azóta nincsenek semmilyen különös tüneteim , minden a régi , az enyhe szurkálásokon kívül ami eddig is jelen volt nálam . Van okom aggodalomra ?

2023. máj. 4. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt semmi olyan, ami miatt aggódnod kellene.
2023. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2023. máj. 4. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En hat honaposan elcsusztam a sáron es meg a kutya is ramugrott utana...semmi bajom nem lett,mar 1 eves a fiam 🙂
2023. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyelöre még nincs semmiféle pocakod, az inkább félidö után kezd látszani.

Másrészt a gyerek azért ott nö, ahol nö, mert ott 100 %-ban védett, még az utolsó hónapokban is igen erös ütés kellene ahhoz, hogy esetleg - hangsúlyozom, esetleg - lehessen bármi baja is.


Szóval ne idegeskedj, nem történt semmi.

2023. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ne stresszelj a semmin :)

Én a 15.hétben voltam amikor felborultam biciklizés közben és ráhasaltam a vázra.

Úgy néztem ki, mint akit agyonvertek, de a kisfiamnak semmi baja nem lett. Most 3 hónapos :)

2023. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 hetesen estem akkorát, mint az ólajtó. Lehorzsoltam mindkét kezem és térdem. Szerencsére semmi bajunk nem lett, a lányom már 3 éves azóta. 😊
2023. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam . Legközelebb 2 hét múlva megyek ultrahangra akkor már 12 hetesek leszünk és remelem minden a legnagyobb rendben lesz!
2023. máj. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!