Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkaptam a kisfiamtol valami...

Elkaptam a kisfiamtol valami hanyos-hasmeneses virust.Lehet a babanak baja magatol a virusfertozestol?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok,szerencsere nagyon nem jon semmi,csak oklendezek es egy kicsi hasmenesem volt.Kiszaradas nem fenyeget. Idonkent belenyilal a gyomromba es folyamatos hanyingerem van.
2023. máj. 8. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A vírustól nem valószínű, esetleg láz, kiszáradás okozhat gondot.
2023. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hetesen kaptam el anno az ovisomtol ugyanezt, 1,5 napig a viz is kijott belolem. A kicsiazota mar megszuletett, 3,5 eves :)
2023. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, minden vírusfertőzés kockázatot jelent a magzat egészséges fejlődésére. De azért pánikolni sem szabad, ha rosszul vagy, akkor irány az orvos és a szülész-nőgyógyász!
2023. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, én bár most kaptam el kb két hete 37. Hetesen azt hittem megpusztulok.. hányás hasmenés durván. Még így soha nem jártam.. nem tudtam eldönteni hogy elől vagy hátul jön.. már elnézést. Semmi baja nem lett a babának. Két nap alatt lement.
2023. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Mar jobban vagyok. Kicsit utana kerestem, angol oldalakon azt irjak,hogy ez a NORO virus nem artalmas a magzatra. Remelem igazuk van. Ment a zold kez mindenkinek!
2023. máj. 9. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!